Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czemu miałam sen erotyczny z tym chłopakiem??


Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, Nie, ja tez lubię dysputować z kobietami na wszelakie tematy. :D

 

-- 05 maja 2014, 19:45 --

 

Hitachi, wszystko pod kontrola. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mu od doby nie odpisuję, rozum mówi nie, serce mówi tak, ale daleko to zaszło nawet, nie wiem ale to się zaczęło robić nieprzyzwoite i intymne, no tak to nie to powinno być powodem tylko manipulacja, ciągle mnie ręka świerzbi pisać mu, ale nawet nie wiem co xD Na forum co i rusz odświeżam jego posty żeby czytać co pisał, myślę i myślę... Myślę o tym, że chciałabym go zobaczyć... Silne to strasznie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haissem, taa to taki który udaje super kolesia a sprzedałby Cię za kilka złotych :evil:

co Ty nie czytałeś tematu Hitachi? :nono: Nieładnie. Tamten wprawdzie nie chce sprzedać autorki ale manipuluje nią :twisted:

 

-- 05 maja 2014, 20:53 --

 

Hitachi, jakie serce jemu co innego bije ale nie powiem co.Taki facet mysli główką a nie głową. Daj sobie spokój. On widzi, że masz mentalność Pollyanny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mentalność polyanny= nawina? :P

 

Ja mam takie pytanio-rozważanie, chodzi mi o mężczyzn jego typu, jak podchodzą do kobiet które chcą potraktować na serio tzn. nie na 1 raz lecz nie wiem poważny związek ewentualnie dalsze plany (założenie rodziny, dzieci)? Oni takie też próbują zmanipulować, ogólnie chcą żony którą można by manipulować czy inaczej je traktują? Może ktoś zna się jak osoby pokroju tego faceta traktują kobiety na których naprawdę im zależy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie prowokacja, no manipulanci mi się podobają nie tylko on, chcę stwierdzić czy ja nie lubię przypadkiem jak ktoś mną manipuluje xD Chociaż to brzmi głupio jak tak pomyśleć... No chcę lepiej poznać samą siebie, tak na przyszłość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitachi, znając Cie tu od kilkunastu postów, wielce jest to prawdopodobne ze jesteś podatna na manipulacje. Miękka i taka słodka kobieta to łatwy kąsek do zdobycia. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitachi,

ja tez sie zbieram żeby do kogos napisac i za bardzo nie wiem ,jak bo trzeba tak zeby napisac wszystko i to co dobre i złe ,zeby nie urazic za bardzo i jednoczesnie zeby wiedział,ze mi zalezy i ze go szanuje,ale zeby wiedział,ze wcale nie patrze na niego bezkrytycznie i widze jego wady i oceniam równiez i ze zycie z nim jest trudne mimo wszystko i to trudne zeby sie zabrac do tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie to zastanawiało, kiedyś podobał mi się koleś, który mnie totalnie poniżał (krytykował mój wygląd, lubił mnie dręczyć, widzieć moje zakłopotanie itp.) , a to był chyba taki pociąg, że w życiu takiego nie miałam, jak stał za mną to czułam wprost prąd na ciele xD I się zastanawiałam czy on kiedykolwiek pomyślałby o mnie inaczej, jak takim gorszym osobniku...

 

a jakie miałaś dziecinstwo? ten pociąg do ludzi którzy Tobą gardzą i pomiatają... heh... musi mieć jakieś podłoże... no chyba, że to nieuświadomione skłonności BDSM?

 

Nie jestem przecież taka ostatnia, bylam kiedyś modelką( żadną tam TOP , oczywiście :mrgreen: ) Ale wszystko co dobre w życiu stracilam przez swój chory pociąg do bad boys. :cry::cry::cry:

 

i tak to właśnie jest. Piękne kobiety znajdują sobie "takich" facetów a później wszyscy się dziwią jak to jest, że mało atrakcyjne kobiety są z takimi przystojnymi ciachami którzy je szanują i nie widzą poza swoją kobietą świata... no jak? a no tak, że nas takie miśki nie kręcą... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×