Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

w czwartek muszę podreptać do doktor, nie ma rady, możę seronil już przestał działać albo wieksza dawke trza... :mhm: jeszcze się podniesiemy, wierzę w to kochane jeszcze będzie normalnie....będziemy się usmiechać, żyć pełna piersią...

ja uwielbaim moja doktor :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, dawaj Tą herbatkę i przybywaj :mrgreen:

 

Dziewczynki, tylko ktoś, kto przeżył chociaż raz depresję lub lęki może zrozumieć drugiego, a tak najczęściej "radzą" - weź się w garść... wymyślasz jakieś depresje, albo: czego się boisz, nic się nie dzieje, uśmiechaj się częściej... Znam tego typu teksty :( Ale tolerancja i brak komentarzy przydałyby się od nich, lub zwykłe wsparcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, dokladnie wsparcie . Moja psycholog mowi ze wsparcie jest bardzo wazne ! Ale jak je uzyskac jak nawet najblizsi nie rozumieja co my czujemy i co przezywamy :bezradny:

 

A herbatka pyszna : Połączenie czarnej, cejlońskiej herbaty z kandyzowanymi owocami mango, płatkami róży oraz listkami mięty. Wyciąg z owoców liczi nadaje orzeźwiającego aromatu. Kompozycja sprawi miłą niespodziankę zwolennikom intensywniejszych odczuć w herbatach. Lekka kwaskowość nadaje charakteru kompozycji. Dodatkowo szczypta mięty wzmacnia smak i tworzy z niej ciekawą propozycję na wiosenną porę. Taka jest :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×