Skocz do zawartości
Nerwica.com

X Tyski Festiwal Muzyczny im. Ryśka Riedla


Gość Zagubiona=>

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bardzo bym chciała pojechać i na Festiwal i na Woodstock :mrgreen: Festiwal z tego co wiem jest 26,27 lipca,no a Woodstock 1,2,3 sierpnia.Więc aż tak bardzo to nie kolidują ;) Mi na przeszkodzie stoi to że sama nie pojadę a za bardzo nie mam z kim,bo przyjaciółka kobieta pracująca na wakacjach i nie wiem jak to będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o mój Boże!!!!!!!!!!!!!!!To wspaniałe,nawet nie wiesz jakie masz szczęści,ja tak bardzo chciałbym go zobaczyć żywego,jak zmarł miałam 5 lat :(Ostatnią Rawę widziałam tylko na tvp kultura,Rysiek był tam już nieźle wykończony :cry: Ale to fenomen bo nowe pokolenia nadal słuchają to co On stworzył i sądzę że Jego muzyka przetrwa jeszcze wiele pokoleń :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej , ja mam zamiar jechać na wooda już wkręcam się w jakąś ekipę...bo samej to tak ...choć myślę , że może uda mi się zabrać koleżankę. Chciałabym pojechać na Ryśka , w sumie na Jarocin też i na Off festiwal też no i na wood też :lol::lol::lol: I nie mogę się zdecydować tak blisko siebie są te festiwale...Tyle , że w którąś z niedziel muszę być na obiadku rodzinnym :evil: lepiej niech mówią w którą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie macie Ludzie!!

Nie wiedziałem,że tu prócz tych wszystkich jazd z deprechą można spotkać ludziska o Ryśkowym namaszczeniu.Zajefajnie ja też nie mogę się wybrać na festiwal bo od kilku lat w tym samym czasie urządzamy sobie z paczka swojskie DZemsesion.Najpierw w gronie męskim,potem mieszanym a od kilku spotkań to nawet z własnymi pociechami!Mimo to na festiwal mocne mam ciśnieni i może w tym roku się uda...pozdrowienia dla wszystkich Dżemowców co ich deprecha gnębi!!"Znów kwiatek do lufy wetknie nam ktoś.."Wspaniali ludzie znów są ze mną TU!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak UDAŁO SIĘ!!!!!!!!! Jadę z przyjaciółką,zakupiłam już bilecik :mrgreen: Dokładnie za tydzień będziemy w Tychach :DNeuroticus, a jak u Ciebie??

 

Ja już nie mogę się doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neuroticus, szkoda,ja się strasznie cieszę,chociażby z tego ze odwiedzę grób Ryśka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jakbys zmienił zdanie to pisz śmiało możesz dołączyć do nas :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×