Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

macieywwa, właśnie kompotu też wolałbym unikać - z tego co się orientuję to acetylowana kodeina jest neuro i hepatotksyczna ... Tak się swego czasu Riedel wykończył :P Gdyby napierdalał czystą heroinę, do dziś śpiewałby, że "w życiu piękne są tylko chwile" ;)

 

macieywwa, sąsiedzi podpierdolili gościa dzielnicowemu ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil6, nie, u mnie na pradze jest zmowa milczenia, tu z pokolenia na pokolenie jest nienawiść do policji, kazdy kradnie, diluje albo siedzi, siedział albo będzie dopiero siedział :D

wjebał sie przypadkiem jak wiozł gdzies z południa polski 400kg słomy, rewizja w domu i zonk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, Ha ! Wiedziałem, że dobra nuta Cię Sukkub przywabi :D Spójrz pod nogi :P O o ! Stoisz w samy środeczku jakże sprytnie zastawionego na Ciebie Klucza Salomona :D Tym razem już się tak łatwo nie wymkniesz ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silence_sadness, tym razem lepiej żem przygotowany ;) Amulety Aniołów Czystości na szyi wiszą, runiczne tatuaże ochronne na przedramieniach wyryte, kręgi soli wokół mnie usypane - już mnie tak łatwo tym swoim jakże ponętnym spojrzeniem nie zauroczysz i nie zniewolisz ;) "Mam Cię" !!! :D To mówisz, zaczynamy "egzorcyzmy" ? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×