Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

Yumekui, dokładnie

 

jak dla mnie to jesteście .............. gość ma problem pisze o nim ktoś mu odpisuje po czym zaczyna się najeżdżanie na niego że jest zazdrośnik itp.

a przecież to wynika tylko z kompleksów wystarczy leki i terapia -to jest zaburzenie więc nie wiem czego się czepiacie tak jakby chorego na grypę że ma 38 a nie 36,6 jak wy

potem robi się off top i pier........... jak zwykle o niczym

pytanie tylko czemu akurat na ten typ ludzi najeżdżacie a innych nie? -jesteście uprzedzeni

 

jak chcecie to mogę się ponaśmiewać z waszych zaburzeń i zrobi wam się nieprzyjemnie chcecie? :silence:

 

-- 05 maja 2014, 16:47 --

 

i gratuluję odstraszenia następnego użytkownika :great::brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, tak ja poprosze :mrgreen:

nikt na goscia nie najeżdża a sadzać po problemie opisanym przez autora to ma nie wiecej niz 17 lat i długa droge zycia przed soba która jeszcze nie raz nie dwa kopnie go w tylek nie takimi błahymi problemami jak brak dziewictwa u laski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, to wynika z zaburzeń brak neurotransmitera w mózgu

tu tak jest są chorzy traktowani gorzej i lepiej (pytanie czy ci lepiej nie zrobili sobie sami tego wcinając np. benzosy jedna za drugą)

 

-- 05 maja 2014, 16:57 --

 

macieywwa, to że nie ma poważnych problemów nie licząc niedowartościowania to chyba dobrze

tak mu zazdrościsz że tylko tyle?

zresztą nie ma co z wami pisać :blabla::blabla:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, takie nastawienie moze wynikac tez z tego ze dla większości użytkowników taki problem to zaden problem.

Ludzie maja poważniejsze rozkminy w swoim zyciu niz gimbus którego trapi przeszłość dziewczyny...gwarantuje Ci ze za dwa, trzy lata autor będzie sie z tego smiał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego w ogóle nie rozumiem, jak ktoś może wkraczać w związek i drugiej osobie oferować swoją przeszłość, pakować się w relację ze swoim bagażem doświadczeń? Każda normalna osoba by zrobiła przecież reset doświadczeń i przeżyć. W innym wypadku znajomość nie ma sensu. Ludzie to są jednak niepoważni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, a wy macie syndrom nie widzę dalej niż koniec nosa swojego

trochę empatii jeśli wiecie co to słowo oznacza Haissem, weź se na uspokojenie coś

 

-- 05 maja 2014, 17:19 --

 

dla mnie gość ma problem i szuka rozwiązania jak nie masz nic mądrego do napisania to .................. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×