Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Dalej próbujesz mnie zdyskredytować. Pytanie dlaczego? Widocznie czujesz się zagrożona.

Wcale nie zabiegam o poparcie, raczej uważam że jestem "Persona non grata" w tym wątku.

No ale nie możesz nic z tym zrobić i za to mnie zdyskredytujesz ( skompromitować, ośmieszyć, wyszydzić, zniesławić, zrobić komuś wstyd, popsuć komuś reputację, itd) .

hę ? ze co? :D Wierz mi ze nie mam czasu na wymyslanie takich bzdetow. Zarzuciles temat wiec odpowiadam. JUz i tak szokiem dla mnie bylo ze pojawiles sie na spotkaniu w celach wyrwania kogos o czym sam napisales :roll:

 

w takim razie do czego sprowokowała mnie Izaana pierwszym spotkaniu.

nie rozumiem....a konkretnie? Co Ci Iza zrobila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówienie prawdy przeważnie odpycha.

 

serio?

 

ja sobie nie wyobrażam rozmawiać z kimś, kto mi ciśnie jakiś kit w żywe oczy. Pieprzę takie relacje.

Jeśli masz takie zdanie o relacjach damsko-męskich i sam siebie nazywasz samcem alfa przy czym ukrywasz prawdę to powodzenia. Kobiety zajebiście szybko to wyczuwają i może dlatego wzbudzasz takie negatywne emocje.

Bo wzbudzasz.

 

Generalnie to ciekawy człowiek z Ciebie. Wchodzisz w jakieś grono, robisz rozrubę i jeszcze wmawiasz innym, że jesteś od innych lepszy i nietykalny. Jak się spotkamy to koniecznie musimy pogadać. Obym była w hipo ;) Wtedy poznasz prawdziwą samicę alfa ;>

(nie śliń się, mam swojego samca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Podczytałem kilka stron, jestem z Gdańska i może przemógłbym się i spotkał z Wami chociaż ilość osób na zlotach jest spora i nie wiem czy nie za duża jak dla mnie :)

w jakim mniej więcej jesteście wieku ? jak długo się znacie ? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i Mush okolo 2 lat jestesmy na forum i tyle chodzimy na spotkania. Zazwyczaj zaczynamy spokojnie jedzac razem obiad i gadajac w Karczmie Gdynskiej a potem jak ktos chce to przenosimy sie w bardziej rozrywkowe miejsca na hulanki ;) Teraz coaz cieplej wiec pewnie beda spotkania na plazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ja to znam? Takie same mam obawy... Tym bardziej jak widzę ostatnią dosc intensywna wymianę zdań. Odwaze się, wreszcie. A zawsze Gdynia? Nie spotykacie sie czasem w Gdansku?

 

Nie przejmuj się. Normalne, że w grupach bywają czasami jakieś "nieporozumienia". To naprawdę bardzo fajne towarzystwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×