Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

bittersweet, ale przyznaj, że ma powody nie ufać tej dziewczynie. Pisze na jakiś portalach społecznościowych podejrzane wiadomości z innym facetem, mówi swojemu obecnemu chłopakowi, ze jest najlepszy i w ogóle od jej byłych. No brzmi to nieszczerze zważywszy, że on jest prawiczkiem.

 

Skąd wzięłas takie podejrzenia? Że pisze? Napisała raz, nie wiaodmo, czy coś ważnego. Każdy prawie coś tam pisze na fb. Miała jednego faceta. Komplementuje go - źle, jakby nie komplementowała - też źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poprawka był prawiczkiem bo go rozdziewiczyła :twisted:

 

-- 05 maja 2014, 13:26 --

 

bittersweet, ale przyznaj, że ma powody nie ufać tej dziewczynie. Pisze na jakiś portalach społecznościowych podejrzane wiadomości z innym facetem, mówi swojemu obecnemu chłopakowi, ze jest najlepszy i w ogóle od jej byłych. No brzmi to nieszczerze zważywszy, że on jest prawiczkiem.

 

Skąd wzięłas takie podejrzenia? Że pisze? Napisała raz, nie wiaodmo, czy coś ważnego. Każdy prawie coś tam pisze na fb. Miała jednego faceta. Komplementuje go - źle, jakby nie komplementowała - też źle.

no,że pisze chodzi o tryb przeszły :lol:

nie róbmy z autora wątku zazdrośnika.

 

Męczy go ta sytuacja a nie wiemy jakiej treści były te wiadomości jego dziewczyny.

A prawdopodobieństwo, ze znajdzie innego istnieje przecież zawsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie umiem zaufać, boje się, że zacznie z kimś pisać, że znajdzie kogoś lepszego...

niewykluczone to wcale biorąc pod uwagę to co sam wyczaiłeś po nocy sylwestrowej

macieywwa, wątpie by autor tak przezywał jak mrówka okres rozmowe z kolegą tym bardziej, że pisze, ze dali sobie szanse drugą czyli było coś powazniejszego.

dla goscia majacego burdel w głowie zwykle Czesc co słuchac

od innego faceta moze wywołac burze mysli i doprawiania niestworzonych historii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie róbmy z autora wątku zazdrośnika.

 

Męczy go ta sytuacja a nie wiemy jakiej treści były te wiadomości jego dziewczyny.

A prawdopodobieństwo, ze znajdzie innego istnieje przecież zawsze.

 

Rany boskie, facet jest zazdrosny o poprzedniego faceta, robi z igły widły, a Ty mówisz, zeby nie robić z niego zazdrośnika? Jak można nie robić, skoro już jest. W życiu bym z kimś takim nie chciala być, bo to koszmar. Jak sie nie zmieni, to dziewczyna się ogarnie i zrozumie, ze z takimi podejrzeniami nie da się żyć.

 

Prawdopodobieństwo jest tez takie, ze Ty możesz zdradzić swojego faceta, a on ciebie:) I jest jeszcze szereg innych prawdopodobieństw, ze np. możemy zginąć w wypadku, itp., co nie znaczy, ze tak się stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, a Ty się dziwisz, że jest zazdrosny skoro sam był prawiczkiem?

 

Tak, ale to jest jego problem, a odbija się to na jego dziewczynie. Niech spróbuje to jakoś przepracować, obgadać, a on ją "karze" swoim zachowaniem. A skoro ma takie poglądy, to mógł to wybadać wcześniej i nie pchać się w taką sytuację, skoro zależy mu na tym, żeby obie strony były "nieskalane".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, ale co tu wyjasniać ? że to zrozumiałe, ze facet mający niską samoocene będzie się porównywał z byłymi swojej obecnej partnerki? To zrozumiałe, ze jest zazdrosny? Bo mysli sobie ona robiła dobrze jemu/im a teraz ja ją całuję a może oni robili jej lepiej niż ja. To normalne rozkminy u takich osób. Ciekawi mnie tylko zy o tym, żenie była dziewicą zorientował się w trakcie czy wiedział wcześniej bo jeśli wiedział wczesniej o mógł wycofać się wiedząc jaki ma burdel w głowie.

 

-- 05 maja 2014, 13:43 --

 

A skoro ma takie poglądy, to mógł to wybadać wcześniej i nie pchać się w taką sytuację, skoro zależy mu na tym, żeby obie strony były "nieskalane".

O tym własnie pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ Bo mysli sobie ona robiła dobrze jemu/im a teraz ja ją całuję a może oni robili jej lepiej niż ja. To normalne rozkminy u takich osób. Ciekawi mnie tylko zy o tym, żenie była dziewicą zorientował się w trakcie czy wiedział wcześniej bo jeśli wiedział wczesniej o mógł wycofać się wiedząc jaki ma burdel w głowie.

.

 

a skąd wiesz, czy to by pomogło. Zacząłby pewnie myśleć, czy ona przypadkiem w trakcie masturbacji nie robiła sobie lepiej niż on jej :D Albo że będzie się chciała sprawdzić z kimś innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, autor pisał o tym ze panna przed pierwszym dymankiem powiedziała mu ze nie bedzie pierwszym :D

Nie wiem co ci goście maja za jazdy na te dziewice, przeciez to normalne ze jesli kobieta ma 20+lat nie bedzie prawdopodobnie dziewica i trzeba z tym sie pogodzic takie zycie takie czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale chwila i tak mógłby się brac za dziewicę która nie ma problemu, że facet miał kogoś wcześniej :yeah:

macieywwa, to widzisz widziały gały co brały.A to, że oni/on w każdym razie poprzednik ją lepiej zaspokajali/ał to jest pewne bo on prawiczek więc i tak mam rację, że ona nie brzmi szczerze jak mówi mu, że on jest najlepszy. :) co ma mu powiedzieć wiadomo,ze go komplementuje mimo, ze rozmija się z prawdą.

macieywwa, ja tam + 20 byłam dziewica :lol: ano jest to fetysz facetów sama sie przekonałam o tym :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to, że oni/on w każdym razie poprzednik ją lepiej zaspokajali/ał to jest pewne bo on prawiczek więc i tak mam rację, że ona nie brzmi szczerze jak mówi mu, że on jest najlepszy. :) co ma mu powiedzieć wiadomo,ze go komplementuje mimo, ze rozmija się z prawdą.

 

-- 05 maja 2014, 13:54 --

 

macieywwa, ja tam + 20 byłam dziewica :lol:

 

To już pojechałaś. Co to ma do rzeczy, że on był prawiczkiem. Seks to coś, czego się uczy. chęci wystarczą. Jak ich nie ma, to można mieć dziesiątki kochanek i być do niczego. wyciagasz bezpodstawne wnioski :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet, ale przyznaj, że ma powody nie ufać tej dziewczynie. Pisze na jakiś portalach społecznościowych podejrzane wiadomości z innym facetem, mówi swojemu obecnemu chłopakowi, ze jest najlepszy i w ogóle od jej byłych. No brzmi to nieszczerze zważywszy, że on jest prawiczkiem.
:lol: fajny pogląd ;) oj khaleesi, spodziewałam sie po Tobie wiecej romantyzmu, a Ty tu tak bezwzglednie oceniasz monogamistów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale chwila i tak mógłby się brac za dziewicę która nie ma problemu, że facet miał kogoś wcześniej :yeah:

macieywwa, to widzisz widziały gały co brały.A to, że oni/on w każdym razie poprzednik ją lepiej zaspokajali/ał to jest pewne bo on prawiczek więc i tak mam rację, że ona nie brzmi szczerze jak mówi mu, że on jest najlepszy. :) co ma mu powiedzieć wiadomo,ze go komplementuje mimo, ze rozmija się z prawdą.

wyciągasz takie wnioski z autopsji...

a co ma mu powiedziec ze jest do dupy.. jak bedzie laska miala przebieg w granicach 5 partnerów, wówczas moze mieć porównanie czy ten dobry czy zły :D a tak to co ona moze wiedzieć, z jednym straciła cnote a drugiego sama rozdziewiczyła.

Wiesz ja swojej partnerce nigdy nie powiedziałbym ze Kaska czy Diana była lepsza w łóżku o takich sprawach nie mówi sie w związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×