Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

buka, Widzisz, Reiben wyrwał, a my zostaliśmy jak ten ciul z ch*jem w garści ... :D Chociaż nie buka, Ty masz jeszcze kota ... :P "Kot jest mój i będę go jebał, czy to się komuś podoba, czy nie !!!" - cytat z już kultowego "sucharu" o Jasiu i kocie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy reiben z trumną wogóle wrócą..

 

Reiben zlikwidował z Kupmitrumne ?

buka, Widzisz, Reiben wyrwał

Mogłby mi ktos powiedzieć co / Kogo wyrwał Reiben ?

---Dziękówa .

A tak na marginesie , kto chce zlikwidować swoje konto , bo go tutaj za mocno odbyt swędzi jak siedzi za długo przed komputerem , to niech to zrobi , a póżniej poleci do klopa się podrapać ( ot chwila wytchnienia od Forum ). Mnie nie swędzi to sobie wygodnie tu siedzę i piszę co mi do łba aktualnie wleci na temat i nie-temat .

Pozdrawiam.

-gdzie jest Deader ? Tylko mi nie mówcie ,że zlikwidował konto , bo normalnie pojadę na Jego wichurę i sprowadzę go za bety z powrotem . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-gdzie jest Deader ? Tylko mi nie mówcie ,że zlikwidował konto , bo normalnie pojadę na Jego wichurę i sprowadzę go za bety z powrotem .

 

Ostatnio widziałem go na mojej zmianie w piekle, smażył się jak szaszłyk na grillu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem go na mojej zmianie w piekle, smażył się jak szaszłyk na grillu.

To ma być śmieszne ? , i w ogóle czemu ma służyć takie bajdurzenie ?

\

Nie spinaj się tak kolego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem go na mojej zmianie w piekle, smażył się jak szaszłyk na grillu.

To ma być śmieszne ?

Szczerze mówiąc to nawet dobrze oddaje moje samopoczucie w ostatnich dniach więc o ironio kolega nawet można powiedzieć dobrze trafił ;) Chu*jnia z grzybnią mnie dopadła ostatnio, siedziałem przez tydzień zamknięty w domu, wyłączone telefony i internety, teraz powoli zaczynam wracać do normalnej wegetacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×