Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

khaleesi, mnie też dziś głowa boli choć się wyspałam

 

wieslawpas, u mnie jest zimno i popaduje

 

-- 04 maja 2014, 15:54 --

 

tzn. teraz zaczęło padac, do południa było słonecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam dzisiaj pojeździć rowerkiem, niby słoneczko świeci, ale jest chłodno i wietrzno na rower... chłód przeszywa po głowie, rękach... nieeee dzisiaj :mrgreen: przynajmniej dla mnie, wróciłam, przebrałam się i poszłam z koleżanką na długi spacerek. Troszkę się ociepliło popołudniu, ale powiewa. Czekamy na majowe ciepło, ponoć od środy, czwartku :bezradny:

 

Poza tym cześć wszystkim! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, ja też popalam i czuję to na rowerze, brak kondycji, ale tłumaczę to długą przerwą po zimie :mrgreen:

powolutku sobie kręcę i jadę dokąd kółka poniosą :mrgreen: a kto mi każe na wyścigi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, a ze zdrówkiem to różnie, najgorzej po nocy rano się rozkręcić, a później jakoś leci ;)

 

a u Ciebie jak?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, ja kiedyś dziennie też robiłam 40, ale jeździłam nom stop, a to do szkoły, a to po szkole, do tego biegałam.

Dziś planowałam jeszcze spacer, ale nie wiem czy się odważę bo coraz zimniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, licznik też bym chciała bo tak naprawdę to nie wiem ile km robię. Liczę na czas to staram się szybkim tempem 1 godz. Dziś 43 min i nie jestem w pełni zadowolona.

 

-- 04 maja 2014, 16:14 --

 

nerwosol-men, nie gadaj że przy antydepach się tyje, pobierz neuroleptyki typu olzapina, klozapol to zobaczysz co to znaczy tycie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwosol-men, chyba, że tak. Tych leków nie brałam, ale po tym antydepie to wydaje mi się dosyć wątpliwe choć po lerivonie to wilczy apetyt miałam i dlatego tyłam, a mircie nie choć u niektórych odwrotnie, więc to zależy od organizmu. Po esci czytałam, że niektórzy też tyją, dla mnie jest to lek obojętny na wagę czy apetyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×