Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Nihil6, e fajki to gowno. To jakbys te swoje dragi probowal zabic jakims paracetamolem. Jadę na desmoxanie a co do Aranjani to ma Cię w dupie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, Mi tam akurat nikotyna (tym bardziej teraz :P) nigdy nie podchodziła - tyle co okazyjnie pół paczki do browara w pubie, na koncercie itd. :P Z tego co się orientuję to te tytonie jakimiś tam cukrami nasączają, które to pod wpływem wysokiej temperatury przekształcają się bodajże w krótko, aczykolwiek silnie działające iMAO, stąd substytucja samą farmaceutyczną nikotyną nie zawsze danemu delikwentowi podchodzi :P

 

co do Aranjani to ma Cię w dupie.

... :D Przekaż jej, że tak naprawdę to już mnie kocha, tylko jeszcze o tym nie wie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wieczór. i szczera rozmowa z znajomymi. W końcu odważyłem się powiedzieć o swoich zaburzeniach. Warto mieć takich ludzi wokół siebie

Że niby normalsy so w stanie ogarnąć,zrozumieć?

dopóki tego nie zdjęćta,czy nie sfoćta na łobrozie,ja nie uwiereć tawariszu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wieczór. i szczera rozmowa z znajomymi. W końcu odważyłem się powiedzieć o swoich zaburzeniach. Warto mieć takich ludzi wokół siebie

Że niby normalsy so w stanie ogarnąć,zrozumieć?

dopóki tego nie zdjęćta,czy nie sfoćta na łobrozie,ja nie uwiereć tawariszu!

 

Ja też :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wieczór. i szczera rozmowa z znajomymi. W końcu odważyłem się powiedzieć o swoich zaburzeniach. Warto mieć takich ludzi wokół siebie

 

Gratuluję. Jestem pełna podziwu dla Ciebie (ja bym się nigdy nie odważyła moim powiedzieć) i dla twych znajomych *powoli bije brawo*

 

 

A mnie dziś sprawiła radość czekolada i lody :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×