Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, o superaSNIE !!!!!! ja meliske popijam :) za czym bedziesz patrzyla na targu? :105:

 

-- 04 maja 2014, 09:00 --

 

hania33, w sumie wstalam ze slabosciami od cukru , niepotrzebnie wczoraj ryczalam i sie stresowalam bo moj cukier na to reaguje , zjadlam sniadanko i staram sie dojsc do siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hania33, witajcie :papa:

 

płatku, wczoraj siedziałam prawie cały dzień w domu, jednak po obiedzie wyszłam na godzinny spacer mimo deszczu, wzięłam duży parasol i w drogę. Połaziłam to tu, to tam (trochę po parku) i dobrze mi to zrobiło. Wróciłam zrelaksowana.

 

hania33, uwielbiam targi staroci, mam trochę takich eksponatów w domu, zawsze to lubiłam. Nawet z wyjazdów na wakacje jak trafiłam na takie targi gdzieś, to przywoziłam chociaż jakieś drobiazgi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, a dzis Kochana co zamierzasz? Ja na pewno na kije polece bo jest pogoda! i musze isc po cos do chlebka bo myslalamz e pojade i nie kupilam prawie nic.

 

No i P dzis jest to juz nie ebde taka samotna .

 

-- 04 maja 2014, 09:13 --

 

mirunia, a wczoraj sobie czytalam , ogladalam film . I tak sie przeplatalam po domku. nawet sie wzielam za kolczyki ale nie zrobilamz adnych weny nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, pójdę w południe do kościółka, potem obiadek. Jak tak dalej ładnie będzie to z koleżanką gdzieś połazimy, ona też jest sama i szuka towarzystwa do spacerów. :bezradny: Dzwonimy do siebie codziennie i paplamy :mrgreen:

 

-- 04 maja 2014, 09:22 --

 

Na razie piję kawkę i zaraz śniadanko sobie zjem :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, to fajnie dzisiaj spędzisz dzień na tym targu, nacieszysz oczy, a może i kieszeń? Kup coś fajnego, bo to raduje :yeah:

 

-- 04 maja 2014, 09:28 --

 

platek rozy, tak, widziałam tę promocję w rossku, kupiłam cień do oczu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×