Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czemu miałam sen erotyczny z tym chłopakiem??


Rekomendowane odpowiedzi

Hej chciałam opisać swój problem. Podobało mi się w życiu wielu facetów, tak samo w realu jak i na forum. Niedawno byłam nieszczęśliwie zakochana w chłopaku z forum, który dawał mi do zrozumienia dość jasno, że nie chce nawiązać ze mną bliższej znajomości. Przeżywałam to i wtedy na stronie filmweb poznałam kolesia, to była ciekawa znajomość bo na początku mnie wkurzał gdyż był inteligentniejszy ode mnie i cwany ciągle próbował udowodnić że to on ma rację ale robił to w kulturalny sposób. Potem zaprosiłam go do znajomych aby móc obejrzeć oceny jego filmów bo stwierdziłam że ma dobry gust, ale nie planowała nic więcej. I on do mnie napisał. Zaczęliśmy pisać i zaczął mnie koleś interesować, w końcu on zaczął mnie w taki sposób żeby nie było widać wypytywać. O to czy mam chłopaka np. Spodobał mi się i na serio jestem nim zainteresowana. Ale! Poznałam na innym forum kolesia, który mnie tak ostro pojechał, że nie pamiętam żeby ktoś w życiu mnie tak pojechał. Co więcej powiedział prawdę, co lepsza! Wtedy ja chciałam go coś zapytać i wysłałam pw, a się okazało że to idzie na maile i dostał mojego maila. Po nim dostał się do mojego facebooka i odpisując wyśmiał mnie, moje wpisy (umieszczam wpisy o anime na facebooku), powiedział że wyglądam na totalnie nierozgarniętą, mam zaburzenia psychiczne i czy ja się uważam za osobę inteligentną. Normalnie chciałam jego osobę na strzępy rozszarpać.Nikt mi tak ostro w życiu nie powiedział jeszcze, ani w realu ani w necie. Wyjaśniałam mu, czemu umieszczam wpisy o anime na fb i że nie jest to gorsze niż np. umieszczanie wpisów z kwejka. Jakoś tak jak wyjaśniłam to zrobił się kulturalniejszy i powiedział, że jeśli mam znajomych którzy też lubią anime to ok, ale to jego zdanie że to niepoważne. I wtedy ja mu napisałam, nie wiem czemu bo nie pisałam tego nikomu z netu nigdy (nawet mojej przyjaciółce którą poznałam przez internet), nawet ze znajomymi o tym nie rozmawiam, że miałam 2 próby samobójcze czyli że z tą psychiką trochę trafił, ale nie chciałam napisać dlaczego. A on na to... że by mnie przytulił. Normalnie nie wierzyłam co ja czytam. A potem jakoś tak milej zaczęło się robić, i powiedział, że jak mnie troszkę lepiej zna, to nie będzie mnie tak objeżdżać na forum. No i co się stało. Dziś w nocy mi się przyśnił... Wolę nie mówić jak ale w tytule pisze. Pytam ja- dlaczego on?!?! Ciul że nie wiem jak wygląda i we śnie miał trochę zamazaną twarz. Dodam bo to chyba ważne, że nigdy mi się nie śnił żaden chłopak, nikt i nigdy. No ale dlaczego on?!?! On jest okropny, tak mnie obraził że zwątpiłam w życie. I czemu nie ten chłopak z filmwebu z którym oboje zaczęliśmy wykazywać sobą zainteresowanie? O co chodzi?

 

-- 03 maja 2014, 15:00 --

 

Chciałam edytować post ale nie da się, nie wiem czy mogę tak tu napisać, dodam, że raz wysłał mi e-mail specjalnie żeby zapytać skąd jestem i czemu na facebooku mam napisane "w otwartym związku", a co go to obchodzi ten otwarty związek? A mam tak napisane dla śmiechu, chciałam dać w konkubinacie ale nie znalazłam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh przepraszam, nie wiem czemu nie wiesz, otóż poznałam dwóch chłopaków na forach, najpierw pierwszego i zaczął mnie interesować, najpierw były dyskusje i mięliśmy odmienne zdania a on mi udowadniał swoje racje i to tak inteligentnie że mnie wkurzał ale potem zaczęły mi się podobać rozmowy z nim, potem zaczął "wyczajać" czy mam chłopaka np. takimi różnymi podchdoami i kurcze podobało mi się to, naprawdę zaczęłąm się nim interesować no i wtedy poznałam drugiego. Zjechał mnie jak burego psa, poczułam się nikim po prostu, miałam doła chyba parę dni, a potem ja mu napisałam pw żeby coś zapytać, wysłał się e-mail on po emailu znalazł mojego fejsa i jeszcze gorzej mnie obśmiał, powiedział że wyglądam na totalnie nierozgarniętą, mam zaburzenia psychiczne i czy ja się uważam za osobę inteligentną. Chciałam jego osobę rozszarpać. Ale zaczęliśmy więcej rozmawiać i wtedy on zaczął być jakiś taki milszy, powiedział że jak mnie lepiej zna, nie będzie mnie tak objeżdżać na fortum, powierzyłam mu nawet swój wielki sekret o którym albo znajomi nie wiedzą albo wiedzą ale nie rozmawiamy, nie wiem czemu to zrobiłam, a on na to, że by mnie przytulił... Potem wysłał mi e-mail specjalnie żeby zapytać skąd jestem i czemu na facebooku mam napisane "w otwartym związku", ale co go to obchodzi ten otwarty związek. Ale nie wiem czemu dziś w nocy mi się przyśnił... nie chcę mówić jak ale to w tytule widać. Ale czemu akurat on?? On był taki wredny?? Czemu nie ten chłopak z filmwebu, wydawało mi się że jestem nim zainteresowana? Nigdy nie miałam snu tego typu z żadnym znanym mi facetem... O co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Brak Ci seksu.

2. Bo można czuć pociąg seksualny do kogoś, kogo się nie lubi, ani nie rozumie, a hate-sex to najlepszy sex.

 

Ale brzmisz jakbyś była z gimnazjum, więc może daj sobie na wstrzymanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, okej, ale tak z ciekawości czysto psychologicznej, te pytanie na górze, co zadałam :D

 

Jeszcze tak z ciekawości, definicja hate-sexu

"Having strong, forcefull sex with a member of the opposite sex whom you absolute despise". Despise to znaczy gardzić, w moim rozumieniu gardzić, tzn. traktować kogoś jako gorszego od siebie, pomiatać nim, czy można chcieć seksu z osobą, wobec której się tak czuje? Ogólnie hate-sex to ja tak rozumiem, że kogoś nie cierpisz, ale czy można chcieć seksu z kimś kim gardzisz?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ntsume dzięki Ci dobra kobieto za szczerą odpowiedź, serduszko dla Twej osoby---> <3 (musiałam). A ten... załóżmy że z jednym już się umawiasz na randki to może być, że ci ten drugi jeszcze nadal się podoba? Albo że kochasz jednego, a drugi cię pociąga fizycznie (no nie wiem, seksu z nim chcesz czy coś) ale go nie kochasz?

 

A jescze coś.. można chcieć seksu z kimś, kogo uważasz za gorszego od siebie i nim pomiatasz? Zawsze mnie to zastanawiało, kiedyś podobał mi się koleś, który mnie totalnie poniżał (krytykował mój wygląd, lubił mnie dręczyć, widzieć moje zakłopotanie itp.) , a to był chyba taki pociąg, że w życiu takiego nie miałam, jak stał za mną to czułam wprost prąd na ciele xD I się zastanawiałam czy on kiedykolwiek pomyślałby o mnie inaczej, jak takim gorszym osobniku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitachi,

 

Strasznie młodziutka jeszcze jesteś chyba, masz idealistyczne podejście do miłości. Nie bierz poważnie tego co chłopcy wypisują czy tez wygadują dziewczynom. Ten co tak po Tobie pojechał to musi byś jakiś chamowaty gnojek, bo jak można obrazić dziewczynkę, której się nie zna. A potem spróbował zmanipulować Cie w drugą stronę pisząc, że Cie przytuli, flirtując. Dla niego to zapewnie nic nie znaczyło, taki ma styl podrywania i zapewni robi takie szczeniackie podchody z wieloma laskami.

A Tobie az się przyśnił, co znaczy, że jesteś o krok od zakochania. On to odczuwa calkiem inaczej uwierz,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitachi,

 

Strasznie młodziutka jeszcze jesteś chyba, masz idealistyczne podejście do miłości. Nie bierz poważnie tego co chłopcy wypisują czy tez wygadują dziewczynom. Ten co tak po Tobie pojechał to musi byś jakiś chamowaty gnojek, bo jak można obrazić dziewczynkę, której się nie zna. A potem spróbował zmanipulować Cie w drugą stronę pisząc, że Cie przytuli, flirtując. Dla niego to zapewnie nic nie znaczyło, taki ma styl podrywania i zapewni robi takie szczeniackie podchody z wieloma laskami.

A Tobie az się przyśnił, co znaczy, że jesteś o krok od zakochania. On to odczuwa calkiem inaczej uwierz,

Taki wstrętni manipulanci no tylko im jaja obciąć i posolić.

Raczej na pewno podrywa w ten sposób nie tylko jedną laskę.

Skąd się biorą tacy palanci desperaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979 a żebym to ja była taka młodziutka... Nie chciałam swojego wieku pisać bo wiem że to wywoła zaskoczenia i mogą paść komentarze odnośnie mojej niedojrzałości. Ale... 24lata. A czy on jest chamowaty to nie do końca. Powiedziałabym, że jest do bólu szczery i ostry, i ma chyba jakieś umiejętności psychologizowania. On mi powiedział prawdę, bo właśnie to co tu widać jak piszę, że jestem dziecinna, ale tak to wyraził, powiedział o mnie rzeczy które podejrzewa tak czytając po moich wpisach, odnośnie mego charakteru osoby, ale wyraził to w bardzo ostry i krytyczny sposób, jednak trafił w sedno. Raz nie trafił do końca bo powiedział, że nikt mną nie wykazuje mną zainteresowania tak samo w "nołlajfie" ani w realu, ale naprawdę takie przykre rzeczy mówił... On jest dojrzały, jego sposób pisania jest bardzo dojrzały, no i inteligentny, nie wiem czy jego ostrość można nazwać chamstwem, ale nie jest to typ takiego mało inteligentnego "buraka". Ciekawi mnie czemu zapytał czemu jestem "w otartym związku". Boże teraz spalę się ze wstydu bo się przyznałam do wieku hahahahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979, mój na szczęscie taki nie jest. W głowie się nie mieści każdej wciskać te same kity i nagadywać na poprzedniczki potem jakie to one złe i niedobre. Hitachi, nie odpisuj nawet temu palantowi chamowi jak zagada[dobra rad]a nie mysl nawet o spotkaniu z nim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh... czy taki palant. Przecież on powiedział mi tylko prawdę. Na pewno sami widzicie jaka jestem, mój wiek mentalny jest niższy niż moja metryczka wskazuje. Przecież on miał rację. Po prostu jest dojrzały i go irytują ludzie mojego pokroju. Ale jak zaczęliśmy pisać i się otwierać na siebie to złagodniał wobec mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy widzi korzyści. Kiedyś w temacie pisał, że nie lubi dziewczyn na tzw. "jedną noc" i że sam się szanuje nie robi tego w ten sposób że raz na jedną noc i do widzenia. Dopiero po iluś tam spotkaniach, z czego wnioskuję, że on traktuje poważnie kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979, mój na szczęscie taki nie jest. W głowie się nie mieści każdej wciskać te same kity i nagadywać na poprzedniczki potem jakie to one złe i niedobre. Hitachi, nie odpisuj nawet temu palantowi chamowi jak zagada[dobra rad]a nie mysl nawet o spotkaniu z nim

Czemu jestes taka na nie, facet nic złego zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×