Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

czarnobiała mery, tak lubię, jak są znane utwory staropolskie, a do tego jeszcze piękne tańce w kostiumach (polonezy, mazury itp.) bardzo lubię też występy operetkowe- walce Straussa i innych... uwielbiam walce, słuchać i tańczyć; dziwne mam upodobania, co? ale lubię taką klasykę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, bardzo fascynujące, w dobrym wykonaniu jest na co popatrzeć, piękni tancerze, piękne stroje i do tego muzyka wykonana na żywo przez orkiestrę robi duże wrażenie. To nasze bogactwo narodowe i trzeba to przypominać i kultywować.

 

czarnobiała mery, na pewno to widziałaś, chociażby namiastkę w wykonaniu Mazowsza...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystim :papa:

ja warzywnieję i sama ze sobą czuję sie najlepiej w ostatnim tygodniu :oops::roll: nie chce mi sie z nikim rozmawiać bo nie mam o czym, nic się nie wydarza ciekawego, nic nie robie, jestem nudna..mam dołek i to potężniejszy niż ostatnim epizodzie, wtedy tylko lęki i wychodziłam nie wegetowałam w łózku całe dnie choc wczoraj po benzo ogarnelam troche w domu bo jutro wracaja rodzice M majówki i nie mogą zastać chlewa, teraz mam i pustkę, depresyjny nastrój i wszechobecny lęk, który mija po benzo choc na chwil kilkawtedy oddycham pełną piersią

jasaw, Aneczko a TY kochana jak się dzisiaj czujesz?:****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, Karinko, bez większych zmian, ale mam nadzieję, że będzie lepiej. To ciekawe, że zawsze, w takich sytuacjach, gdzieś głęboko, daleko, drzemie n a d z i e j a. Chyba więc nie jestem jeszcze spisana na straty :mhm: ?

Jednak, jak na razie, nie mam większych powodów do zadowolenia...choć obiad ugotuję, posprzątam, ale to mechaniczne czynności.

Ja łykam tę Hydroyzinę, która mnie jednak znieczula. Nie płaczę bez przerwy, mam mniejsze zawroty głowy i ciało boli mniej...

Ach, jedynie fakt, że Czikuniowi znowu troche lepiej /odnowił się problem z kręgosłupem u Niego/ po magnetoterapii, biedactwo :(, pociesza mnie.

 

Pozdrawiam Cię Karinko serdecznie!!! Walczymy nadal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ja też łykam doraznie hydroksyzynkę ale po 2 tabletki na raz bo 1 nie dziala na mnie, lorafen dzis wzięłam 2 tabletki i jest mi lepiej, troche w lekkim amoku ale lęki ustąpiły walczymy kochana a jak nie my same to nikt za nas tego nie zrobi, będzie dobrze :)

neontak, mam znowu ciężkie chwile od ponad tygodnia warzywnieję w domku a jak u Ciebie ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, tez staram sie czyms zajac co chwila sie za cos łapie odkladam bo szybko mnie nudzi ale cos sobie czytam chociaz i słucham muzyki, ona zawsze dobrze na mnie działała

czarnobiała mery, buziole :**** i gratuluje napisania wierszy!!! mozesz jakis przeslac na priva?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×