Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

rozwiń problem jak możesz.

Nie widzę sensu rozwijać problem. Po prostu pytam Was, czy bylibyście w stanie w ogóle z tego zrezygnować. To też jakieś rozwiązanie problemu, nie?

 

To byłby fiask.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącam w takie intymne sprawy, ale czemu nie odwiedzisz agencji ? Wstydzisz się?

Mam tylko 620 złoty renty :smile: z przyczyn finansowych.Po za tym,do agencji przychodzą głównie gangsterzy.Ja bym się bał.

 

-- 03 maja 2014, 13:05 --

 

Przepraszam, że się wtrącam w takie intymne sprawy, ale czemu nie odwiedzisz agencji ? Wstydzisz się?

 

O Matko niebieska i to jeszcze kobieta proponuje. :time:

Ja jestem za równością płci.Kobieta też może proponować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silhouette,

biały związek i tak pod względem seksu nie byłby dla mnie mniej satysfakcjonujący niż mój obecny styl życiowy, dodać do tego jakąś lekką erotykę typu pocałunki i jestem w stanie bez problemu wyobrazić siebie sobie w takim układzie.

btw. jest dużo ludzi aseksualnych, podobno mają nawet swoje wlasne forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z innej beczki to czy różnica miedzy byciem z kimś a byciem samemu jest aż tak znacząca?

hm jesli mowimy o leczeniu to nie enpe u mnie zwiazek nie mial wplywu na przebieg choroby plus z wlasnych obserwacji wydaje mi sie ze latwiej jest bedac samemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silhouette, no i Ciebie i tak ogólnie?

 

 

elo,

hm jesli mowimy o leczeniu to nie enpe u mnie zwiazek nie mial wplywu na przebieg choroby plus z wlasnych obserwacji wydaje mi sie ze latwiej jest bedac samemu

 

ale wiesz, w związku wiele spraw załatwia się wspólnie, przez to skuteczniej i dochodzi się razem do różnych rzeczy, jest wzajemna motywacja itd.

chyba zależy czy samotnik ktoś jest z natury, czy taki, który w związku funkcjonuje lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haissem może potwierdzić, że już nie pierwszej młodości jestem.

 

Nic mi o tym nie wiadomo.

Jak niewiadomo jak sam się na pw pytałeś :D

 

bez zwrotnej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo,

jetodik nie mam zdania na ten temat jednak ja postanowilam uporac sie ze wszystkim sama i uwazam to za dobry wybor

 

niekiedy ludzie płci przeciwnej pojawiają się wraz z uczuciami w nieoczekiwanych momentach i czy w takiej sytuacji wytrwasz w swojej decyzji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

silhouette, no i Ciebie i tak ogólnie?

 

 

elo,

hm jesli mowimy o leczeniu to nie enpe u mnie zwiazek nie mial wplywu na przebieg choroby plus z wlasnych obserwacji wydaje mi sie ze latwiej jest bedac samemu

 

ale wiesz, w związku wiele spraw załatwia się wspólnie, przez to skuteczniej i dochodzi się razem do różnych rzeczy, jest wzajemna motywacja itd.

chyba zależy czy samotnik ktoś jest z natury, czy taki, który w związku funkcjonuje lepiej.

masz racje, tak moze byc jak dwoje ludzi będących ze sobą jest zdrowych.

Zupelnie inaczej wygląda sprawa jak jedno jest zaburzone a nie daj boze ciezka depresje wówczas juz tak kolorowo nie jest.

Wspolne zalatwianie spraw, motywacja ida sie jebac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×