Skocz do zawartości
Nerwica.com

123


umuntu

Rekomendowane odpowiedzi

czemu jesteście samotni?

For Money Leo.

A tak poważnie,przyczyn wiele...główne to strach,samoocena,związek niesie ogromne zmiany,nima "ja" jest "my" jeśli to ma mieć sens,ład i skład...trza sie liczyć z 2 stroną.

Kolejne to stagnacja która mi towarzyszy od lat,staranie sie,poznawanie,całe rytuały godowe,podchody i inny bullshit,nie chce mi sie starać,nawet gdybym mógł i nie prezentuje sobą (chyba?) aż takiej biedy emocjonalno-intelektualnej to i tak,dużo z tym roboty,nie zawsze warto,ryzyko straty czasu,zranienia...no risk no fun.

Nawiązywanie relacji..nie wiem,w sieci nie ma problemu raczej,w Realu różnie,ale też dramatu nima,nie licząc tego że twierdze rzadko opuszczam.

Generalnie jestem zbytnim egocentrykiem,wiem że moge mieć wyjebane,jeżeli nie chce,nie muszę sie starać,ewentualnie tylko swoje życie skoorwie.

Poza tym niezdecydowanie,strach,zawiecha...to głównie.

Nie mówie że tak będzie zawsze,może i tak,może nie.

Życie pisze yebnięte ,nieprzewidziane scenariusze,na dzień dzisiejszy nawet gdyby ja sam się przebił przez bariery własnego łba i kobita miała cierpca by to znieść,to nie wiem czy swoim nie zdecydowaniem,nerwowością i innymi wadami bym to rozyebał,poza tym..priorytety,obecnie raczej bzdety mi w głowie niźli "branie sie za życie",hobby i internety królują niepodzielnie.

Zaradność życiowa...żerowanie na starych,praca u starych,niczym jeden z ropni na zdychającym ciele (zdrowa moja familia na umyśle w pełni nie jest ^_-) .

Z drugiej strony może niewielu 20-21 latków jest już autonomicznymi w pełni niezależnymi jednostkami,nie wiem,porównania za wiele nie mam,ale też nie kojarze nikogo z ludzi z którymi miałem styczność by byli w moim wieku już full niezależni. Woops,chyba sie lamersko usprawiedliwiam. Ale pal licho .

Kończąc,nawet nie wiem jak związek miałby wyglądać,do czego prowadzić,Czy "na co mi to"?

Anyway,widzę znacznie więcej "przeciw" niż "za".

Czy przyjdzie zapłacić za "ignorowanie" tej sfery życia,czas pokaże D: .

Ale konsekwencjami sie będzie człowiek martwił jak przyjdą D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze warto,ryzyko straty czasu,zranienia...no risk no fun.
czasem ryzyko jest fajne, bo mozna poznac ciekawa osobe, z którą sie zwiążemy na stałe, a czasem a moze czesciej jest ryzyko tego zranienia, nagle poznajemy ta osobe coraz bardziej i okazuje sie że mamy zupełnie inne priorytety na życie... W kazdym razie Kestrel trzeba próbowac, bo czas ucieka a zycie w pojedynke jest strasznie smutne i nudne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną osobę z forum w znajomych i widzę teraz u niej na profilu w znajomych twarzyczki z forum :D Więc pomyślałam, że może jakaś grupa jest a mi nic o tym nie wiadomo.

każdemu się zdarzyło chociaż raz że ktoś się zainteresował :)

Jakieś tam chwilowe zainteresowania się zdarzały. I tylko chwilowe :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, tajna oczywiście bo nie każdy chce żeby jego znajomi wiedzieli o tym że jest w takiej grupie.

 

-- 02 maja 2014, 23:05 --

 

Mam jedną osobę z forum w znajomych i widzę teraz u niej na profilu w znajomych twarzyczki z forum :D Więc pomyślałam, że może jakaś grupa jest a mi nic o tym nie wiadomo.
każdemu się zdarzyło chociaż raz że ktoś się zainteresował :)

Jakieś tam chwilowe zainteresowania się zdarzały. I tylko chwilowe :roll:

Szkoda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×