Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli bolącą, to lepiej usłyszeć, bo można sobie dać radę z nią. Jak się powie, to nigdy nie wiadomo, jaki skutek będzie, a i jakie rany. Lepiej usłyszeć samemu od innego człowieka, ocenić, rozważyć, wziąć pod uwagę jeśli wartościowa.

 

Pytanie:

wolisz być szczęśliwa/y za trzy dni czy za miesiąc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem szczęśliwa, bo jestem w miarę zdrowa, moi bliscy są zdrowi i mam przy sobie osobę która mnie kocha i chce spędzić ze mną resztę życia.

Szczęście sprawiłaby mi pewność, ze nerwica i depresja do mnie nigdy nie wrócą....no i standardowo, wygrana w totolotka :D

 

Czy wydaje ci się, że jeśli ktoś ma kompleksy na punkcie swojego ciała, to może je rozwiązać bezpowrotnie operacja plastyczna, czy może uważasz, że jest to mimo wszystko sprawa psychiki i operacja może jedynie poprawić sytuację ale problem nie zniknie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje marzenie?Żeby nasza rasa otworzyła oczy i przestała się zabijać\okradać\kierować egoizmem a zaczęła dążyć do wzrostu (nie tylko technologicznego),pokoju i mądrości.

 

Czy lubisz słuchać soundtracków (z filmów,gier)?Jeśli tak,z czego soundtrack należy do Twoich ulubionych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że nie mam pojęcia o co chodzi w tym pytaniu:oops: , jest mi coprawda wstyd no bo niby jestem studentką polonistyki i jakieś konkretne wnioski powinnam wysnuć, ale pociesza mnie fakt, że pewnie nikt tak długo nie odpisał na to pytanie bo też miał problem ze zrozumieniem go :mrgreen:

 

Ostre czy słodkie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skarpetki jak skarpetki. Muszą być czyste i całe, i oczywiście typu "stopki".

 

Co sądzisz o takim pomyśle: Siedzisz w domu, strasznie się nudzisz, a chcesz schudnąć i wyrzeźbić trochę nogi oraz poprawić kondycję. Wpadasz na pomysł, aby kupić sobie rolki (masz złe wspomnienia z rowerem, dlatego rolki). Czy to dobry pomysł, choć masz już parę lat na karku, czy od razu wybić to sobie z głowy, bo to dziecinne, idiotyczne itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×