Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

czarnobiała mery, też byłam na zakupach w południe, ugotowałam zupę, teraz piekę udka. Mam ochotę gdzieś wyjść, ale chłodno, wcześniej trochę padało... na rower za chłodno, żadna przyjemność jak zimny wiaterek dmucha po głowie w czasie jazdy :( sama nie wiem w sumie na co mam ochotę, jakiś niepokój mnie ogarnął :roll: wczoraj było lepiej

czarnobiała mery, co będziesz robiła teraz?.... w tv nic ciekawego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, w sumie masz rację, z rówieśnikami jest milej spędzać czas i weselej, rodzina jest na co dzień i pewnie spowszedniała, ale dobrze, że jest ktoś w domu, nie czujesz się taka samotna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja bym pojechała gdziekolwiek byleby się wyrwać od codzienności, ale wiem, że Ty masz inne warunki a tam są inne niekoniecznie sprzyjające przy nerwicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, a dokąd chcesz wyjechać tak daleko? Płatku ma być chłodno i deszczowo, ale jeżeli masz ochotę na zmianę i czujesz się na siłach to jedź. Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, tak to calkiem nieźle znoszę samotność, ale jak majówka i pomyślę że większość dobrze się bawi wśród znajomych to fioła dostaję :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby był jakiś pub w okolicy, albo chociaż wiejska świetlica to bym poszła, a tak pod sklep z pijaczkami wstyd choć lubię ich towarzystwo, co niektórych oczywiście, jednak na wsi na języki by mnie wzięli nawet gdybym nie piła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anna Maria, wiem Kochana :********** tulam . Mnie sie marzy tez inne spedzenie czasu wlasnie , jakis grill wsrod ludzi cos , dzis bylam w sklepie dwa razy ;) pozniej chcialam pochodzic na kijach ale sie popieprzyla calkiem pogoda i juz padac zaczelo to tak siedze . Cos ogladam , cos czytam cos sprzatam ... dumam nad nowymi bransolkami ale i jestem niespokojna ze wzgledu na jutro bo i chcialabym i sie boje .

 

-- 02 maja 2014, 16:54 --

 

Auman, a czemu Cie nie wzieli? :shock::shock::shock::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, a czemu Cie nie wzieli? :shock::shock::shock::shock:

Nie wiem, po prostu powiedzieli że mnie nie zabiorą i kropka. A ja nie chcę siedzieć w domu. Poza domem czuję się bezpieczniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie ma co wróżyć że na pewno źle się poczujesz bo tak wcale nie musi być. Jedynym minusem jest to o czym mówiłaś przez tele :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×