Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

czarnobiała mery, no to pracowity dzionek zaczęłaś, ja na razie przy kawie siedzę i budzę się do życia :D

 

-- 02 maja 2014, 09:42 --

 

Anel92, cześć, jak tam dzień się zaczął?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj pół dnia sama, mój chłopak musiał wyjechać na 2 dni do innego miasta, mama w pracy i odpoczywam sobie.

 

-- 02 maja 2014, 08:43 --

 

mirunia, Tak sobie, jeszcze większe dawki leku nie działają więc jest słabo, wczoraj już miałam zawahanie czy dam sobie dalej radę, musiałam pogadać przez tel z terapeutką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, dobrze mieć kontakt z terapeutką... i co ci poradziła?

 

czarnobiała mery, śliczna sukienka, chyba granat najładniejszy. Widzę, że lubisz koronki, ale faktycznie słodka i elegancka z tym długim rękawem i bardzo kobieca :105: no i niedroga!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, mam grube nogi

 

-- 02 maja 2014, 08:57 --

 

mirunia, sama rozmowa z terapeutką mnie trochę uspokaja, bo wiem, że ona mnie rozumie, daje mi się wygadać i trochę mi lepiej chociaż dzisiaj nie czuję się dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, z rana jest różnie, później poczujesz się lepiej... mam tak samo, rano do kitu, a popołudniu całkiem nieźle. Też jestem sama i to cały dzień, kładę się spać sama, wstaję sama i cały dzień muszę sobie radzić sama. Gdyby nie praca, to chyba nie miałabym kontaktu z ludźmi... chyba że w sklepiku osiedlowym i czasami z sąsiadami :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Ja wyszłam ostatnio ze szpitala psychiatrycznego na własne żądanie, w sumie nie wiem czy dobrze zrobiłam wydawało mi się,że jak dobrali mi leki to poradzę sobie w domu, ale jest ciężko, żeby nie było tak,że wrócę do szpitala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×