Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

Pożeraj słabszych,kłam,wykorzystuj,unikaj silniejszych,(fizycznie,psychicznie),żeruj na innych,taki ten świat..inteligencja ? Owszem,ale służy tylko do tego by rozwijać i wymyślać coraz to bardziej chore i bezwzględne sposoby manipulacji ,ranienia ,zabijania D:

Równiez to widze na codzień, dostrzegam i boli mnie to. Chyba znieczulica mi potrzebna, za duzo widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979, jak dla mnie ludzie i tak są gorsi od zwierząt.

 

Dla mnie też, ale chodzi o to, że czemu te prawa natury są takie bezlitosne :cry: Często o tym myślę ostatnio. A kiedyś tego nie dostrzegałam.

Ludzie to z kolei wrzód na dupie Matki Ziemi. Niszczą czego się dotkną. Siebie nawzajem również.

Wolałabym się nigdy nie urodzić. I nigdy nie sprowadziłabym kolejnego istnienia na ten padół łez.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie są gorsi od zwierząt. Właśnie niestety te zachowania są typowo zwierzęce - celem jest przetrwanie i własny komfort. I każdy tak się zachowuje bo każdy musi być egoistą w jakimś stopniu. Tylko jedni potrzebują bycia dobrym a innych to nie interesuje. No i tych drugich jest więcej co wg mnie wynika z zaburzeń psychicznych, a prowadzi do nich ogólna degrengolada w mediach i fakt, że ludzie, którzy są najgorszymi psychopatami dochodzą na najwyższe szczeble, osiągają zewnętrzne sukcesy, których pozostali im zazdroszczą. Inni niechcący przejmują te wzorce, a nie mają na tyle sklonności do refleksji żeby myśleć inaczej. Z natury większość osób jest raczej dobrych niż złych ale zarazem więcej jest debili niż ludzi mądrych i dlatego mamy takie efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie są gorsi od zwierząt. Właśnie niestety te zachowania są typowo zwierzęce - celem jest przetrwanie i własny komfort. I każdy tak się zachowuje bo każdy musi być egoistą w jakimś stopniu. Tylko jedni potrzebują bycia dobrym a innych to nie interesuje. No i tych drugich jest więcej co wg mnie wynika z zaburzeń psychicznych, a prowadzi do nich ogólna degrengolada w mediach i fakt, że ludzie, którzy są najgorszymi psychopatami dochodzą na najwyższe szczeble, osiągają zewnętrzne sukcesy, których pozostali im zazdroszczą. Inni niechcący przejmują te wzorce, a nie mają na tyle sklonności do refleksji żeby myśleć inaczej. Z natury większość osób jest raczej dobrych niż złych ale zarazem więcej jest debili niż ludzi mądrych i dlatego mamy takie efekty.

 

Dobre, Torres. Wiedziałam,że dodasz to tematu coś sensownego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieprzona odległość.

Niby tylko godzina drogi, ale przez nią nie mogę przytulić się do osoby którą kocham, teraz kiedy tego ogromnie potrzebuję:/

Chwilami ma się ochotę rzucić to wszystko w cholerę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straż miejska, jakas nowa parka tępaków wjebała mi przed chwila mandat za wyprowadzanie psa bez kagańca i nie na smyczy....koorva, wszystkie dzieci z osiedla szarpia, bawia sie z moim psem a te rury mówią ze to groźna rasa hooj im w doope, frajerom...

zjebali mi humor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że ten pomyśł z kosmitami nie jest mój tylko z książki Deana Koontza. Ale wg mnie trafia w dziesiątkę.
Której? Której?

A tam, od razu chore. Dziś też mnie rozwalił w filmie przyrodniczym motyw słoniątka. Aż w gardle ścisnęło :cry:

 

Nie pamiętam niestety, która to była z książek Koontza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

straż miejska, jakas nowa parka tępaków wjebała mi przed chwila mandat za wyprowadzanie psa bez kagańca i nie na smyczy....koorva, wszystkie dzieci z osiedla szarpia, bawia sie z moim psem a te rury mówią ze to groźna rasa hooj im w doope, frajerom...

zjebali mi humor

 

straż miejska i policja to mendy, dają mandaty za gówno zamiast zajmować się konkretnymi wykroczeniami. To mnie bardzo wkurwia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, że pogoda na Nysie się zrabała przez co musielismy wrócić dzisiaj do domu, a tak to bylibysmy do soboty wieczora na spływie :(

A było tak fajnie, świetni ludzie a tu zonk:/ Do tego po powrocie spotkałam sie ze starszymi i zdążyli mi krwi napsuć :pirate: że najchetniej bym tam wrociła i spała w "domku dla bezdomnych" czyt namiot hehe i jakos zdzierzyła niską temperature. A tu sobie wracam do swojej wichury i co zastaje, piekną pogode i 17 stopni :evil: co za pech :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×