Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

elo, myślałam, że jest wręcz odwrotnie... że sińce pod oczami z niedospania, itp. postarzają....

 

-- 29 kwi 2014, o 20:11 --

 

Nihil6, marne pocieszenie, tak będę wyglądała dopiero za 20 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, myślałam, że jest wręcz odwrotnie... że sińce pod oczami z niedospania, itp. postarzają....

no cos ty kobieta z ktora lezalam na sali wygladala na 25 a miala wnuczke 11letnia zreszta ona nie byla zadnym ewenementem : D wiekszosc pacjetow co najmniej dyszke mlodziej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logika tego świata.

 

O, mnie tak samo. Swiat i prawa nim rządzące są kompletnie poronione. Natura jest okrutna. Każdy film przyrodniczy wywołuje we mnie poczucie, że ten świat stworzył Bóg Sadysta. Jako swój prywatny plac zabaw.

Albo kosmici, których pojazdy działają napędzane cierpieniem i bólem. Dodam, że ten pomyśł z kosmitami nie jest mój tylko z książki Deana Koontza. Ale wg mnie trafia w dziesiątkę.

Czy moje odczucia są bardzo chore??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979, dla równowagi do książek Koontza polecam Zwodniczy punkt Dana Browna, zwłaszcza, że technologia w niej opisana istnieje naprawdę, a i jak mi się wydaje, widzenie kosmitów jest bardziej realne. ;) Po Koontzie czasem idzie zwariować.

Dla mnie przyroda jako jedyna jest piękna sama w sobie, bo nie rządzi nią człowiek. Czuje pogardę do swojej rasy. Jeśli jesteśmy najbardziej inteligentnym gatunkiem na Ziemi, to w ewolucję ewidentnie wdał się jakiś błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie kursujące w jedną i w drugą karetki.

 

Nie wiem czemu, ale ja lubię ten dźwięk sygnałów. Wtedy czuję, że żyję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurzają mnie kursujące w jedną i w drugą karetki.

 

Nie wiem czemu, ale ja lubię ten dźwięk sygnałów. Wtedy czuję, że żyję...

Mi niestety sygnał karetki myli mi się z sygnałem policji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożeraj słabszych,kłam,wykorzystuj,unikaj silniejszych,(fizycznie,psychicznie),żeruj na innych,taki ten świat..inteligencja ? Owszem,ale służy tylko do tego by rozwijać i wymyślać coraz to bardziej chore i bezwzględne sposoby manipulacji ,ranienia ,zabijania D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979, dla równowagi do książek Koontza polecam Zwodniczy punkt Dana Browna, zwłaszcza, że technologia w niej opisana istnieje naprawdę, a i jak mi się wydaje, widzenie kosmitów jest bardziej realne. ;) Po Koontzie czasem idzie zwariować.

Dla mnie przyroda jako jedyna jest piękna sama w sobie, bo nie rządzi nią człowiek. Czuje pogardę do swojej rasy. Jeśli jesteśmy najbardziej inteligentnym gatunkiem na Ziemi, to w ewolucję ewidentnie wdał się jakiś błąd.

 

Koontza to już nie czytam, bo wszystkie jego książki przeczytałam.

Teraz czytam powieści Jacka Komudy. Są to fajne powieści, które dzieją się w szesnastowiecznej Polsce. Autor jest historykiem i wspaniale odtwarza realia tamtego czasu. Postaci również w większości takie, które istniały w realu. Oczywiście wydarzenia są w większości fikcyjne. Bardzo polecam, choć były to okrutne czasy i jeśli ktoś jest wrażliwy to nie będzie mógł spac.

Jeśli chodzi o przyrodę to jest oczywiście piękna a zwierzęta niewinne, bo nie kalkulują. Ale gdy przyjrzeć się temu bliżej to wszystko jest gorsze od horroru. Silniejszy zjada słabszego, lew, który przejmuje stado zabija nie tylko poprzedniego przywódcę, ąle tez morduje jego dzieci, małe lwiątka, aby wymusić u samicy ruję i zapewnić przetrwanie jedynie własnych genów. To wszystko jest straszne, przeraża mnie to i rani.

Normalni ludzie nie myślą o takich rzeczach :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że ten pomyśł z kosmitami nie jest mój tylko z książki Deana Koontza. Ale wg mnie trafia w dziesiątkę.
Której? Której?

A tam, od razu chore. Dziś też mnie rozwalił w filmie przyrodniczym motyw słoniątka. Aż w gardle ścisnęło :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×