Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ferdynand k, Obawiałam się przechodzić koło ludzi na ulicy bo uważałam,że wszyscy się na mnie patrzą, obgadują mnie, śmieją się ze mnie, rozmawiałam z kimś i uważałam,że jest nie w porządku wobec mnie, że coś knuje za plecami, że na pewno mnie nie lubi. Np jak mi powiedział ktoś coś podniesionym tonem albo nie odpisał na smsa, nie odebrał telefonu to już wiedziałam,że mnie nie lubi i obgaduje, chociaż rzeczywiście np nie miał czasu albo robił to później itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:papa::papa::papa: witajcie pod wieczór

 

wróciłam niedawno z wycieczki rowerowej 2rower.gif, pojeździłam nieźle, a później wstąpiłam do znajomych na kawkę i ciacho, siedzieliśmy w ogrodzie na słoneczku i było uroczo. Trochę bałam się tej jazdy rowerem bo mi się w głowie kolebie, ale jakoś dałam radę. To pierwszy raz po zimie, to i kondycja nieco gorsza... trzeba częściej sobie ucinać takie wycieczki i wrócić do dobrej formy.

Pierwszy dzień majówki raczej udany, miałam na początku małe lęki czy podołam rowerem 2rower.gif ale dałam radę i mam radochę!!! 041.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, no fajnie, nawet nie myślałam, że tak będzie. Jutro pewnie też się gdzieś wybiorę, może do lasu na ścieżki rowerowe.

Tobie też proponuję rowerek 2rower.gif i nie bój się niczego, nic się nie dzieje złego, to tylko nasze złe myśli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, nigdy nie pasjonowałam się tematyką fantasy. :-|

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zacząć. :D

 

-- 01 maja 2014, 18:31 --

 

Auman, no fajnie, nawet nie myślałam, że tak będzie. Jutro pewnie też się gdzieś wybiorę, może do lasu na ścieżki rowerowe.

Tobie też proponuję rowerek 2rower.gif i nie bój się niczego, nic się nie dzieje złego, to tylko nasze złe myśli...

Ja wczoraj wymieniłem dętkę w przednim kole i jutro już będę jeździł. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×