Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia, leginsów nie noszę, ale mam takie rurki fajne, które mają cały przód biały, a tył czarny. To może je ubiorę i do tego koronkową bluzkę albo tunikę.

 

b. dobry pomysł :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, no hihi :smile: i mówisz, że bluzkę z dekoltem?

 

noooo, z takim dyskretnym, kobiecym lub rozpięte jakieś dwa guziczki, jeżeli ta bluzka (tunika) ma rozpięcie w dekolcie :yeah:

przecież nie założysz z golfem pod brodę na randkę nad morzem? a co, misjonarką jesteś? w dodatku na wiosnę pachnącą bzami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, to jest pewne, że po lekach muli, bo wieczorkiem jest mi dużo lepiej i znowu muszę łykać wtedy jak mi lepiej... i muli do snu.. :bezradny: i tak na okrągło, kiedy to się skończy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, super :great: cieszę się, że dobrze się czujesz kochana

dziś znowu nie odbieram telefonów który to już dzień, sama nie wiem juz o co mi chodzi, poprostu mi zle, M co chwila pyta sie jak sie czuje, bardzo Go kocham

ja nie mam planow na majowy weekend, miałam ale nie mam ochoty i siły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie mów tak, nigdy nie mów nigdy. Ja wierzę, ze to się kiedyś skończy i nastanie spokój i komfort psychiczny. Musi to nastąpić, trzeba ufać i mieć taką nadzieję.

Oby ten weekend był spokojny i pogodny na duchu, a słońce niech świeci non stop! :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, dobrze, że chociaż wieczorem mamy ulgę i trochę oddechu od tych naszych deprech i innych dokuczliwych objawów, można trzeźwo spojrzeć na życie i otoczenie, widzieć wszystko normalnie :yeah: oby jak najdłużej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×