Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałam prośbę o usunięcie konta. Mam nadzieje, ze tym razem sie nie rozmysle. Życzę wam wszystkiego dobrego i nie wykluczam, ze wrócę do was pod inna może lepsza i bardziej do zaakceptowania postacią. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często ludzie zaglądają na forum, nie ujawniając się z różnych powodów. Część odchodzi, powraca po jakimś czasie...

Ja nie udzielam się zbyt często, bo jestem już mocno dojrzałą osobą i nie chcę zakłócać Wam- Młodym dyskusji swoimi "starymi" przemyśleniami. Śledzę jednak wydarzenia, czytam wpisy, jestem po prostu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasaw Twoje przemyslenia wlasnie sa bardzo cenne wiesz duzo i mozesz sie tym podzielic i rob to jak najczesciej poniewaz jestem przekonana ze niejednej osobie daja do myslenia ,byc moze zweryfikowania swoich pogladow. Jestes taka perelka forum bezcenna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałam prośbę o usunięcie konta. Mam nadzieje, ze tym razem sie nie rozmysle. Życzę wam wszystkiego dobrego i nie wykluczam, ze wrócę do was pod inna może lepsza i bardziej do zaakceptowania postacią. Pozdrawiam.

Nie usuwaj - lepiej "zawieś je" w swojej głowie na czas nieokreślony będą z tego 3 spore korzyści - trening woli, trening panowania nad daną sytuacją i po jakimś czasie ewentualne zadowolenie z tych 2 udanych treningów %21usmiech.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×