Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Kobiety raczej lubią jak ktoś jest cool, takie coś je porostu pociąga

Jak ktoś jest cool tak, ale nie jak ktoś na siłę próbuje być cool.

 

Wiec nie próbuje. Nie jestem: super, świetny, boski, czadowy, zarąbisty. Jestem po prostu sobą.

Czyli w znaczeniu stadnym wilkiem alfa :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak696, nawet Klaudia ostatnio sie zastanawiała czemu nie przychodzisz. Powiedziała że nie powinna być powodem twojego uciekania od zlotów.

PS. --> Ja ci dam "za młoda" :D. Pogadać zawsze mogę- niezależnie czy ktos ma 15, 20, 30, 50 a nawet 100 lat

 

Izaa a Ty już próbujesz mnie czesać pod włos :D .

 

Wiesz a może wiecie coś więcej o Klaudii niż ja............ cały czas twierdze jedno.

 

KochającyFacet Nie wiem czy są jakieś chętne :D ja "trójkąta" nigdy nie próbowałem :P . Raczej tutaj o takie Panie to trudno :D .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak,

 

z tego co czytam, wychodzi na to, że przychodziłeś na spotkania tylko w poszukiwaniu partnerki. Rzeczywiście masz problem. Samotność potrafi być dobijająca, ale bez przesady... Najwidoczniej szukasz, może kiedyś znajdziesz, niekoniecznie na jednym z naszych spotkań. Powodzenia.

 

A jeżeli chcesz być wilkiem alfa... :D No nie mogę... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freak,

 

z tego co czytam, wychodzi na to, że przychodziłeś na spotkania tylko w poszukiwaniu partnerki. Rzeczywiście masz problem. Samotność potrafi być dobijająca, ale bez przesady... Najwidoczniej szukasz, może kiedyś znajdziesz, niekoniecznie na jednym z naszych spotkań. Powodzenia.

 

A jeżeli chcesz być wilkiem alfa... :D No nie mogę... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Harry co ja Ci będę pisał jak czytasz dobrze moje posty to wiesz co mi się nie podoba. Nie szukałem i nie szukam żadnej dziewczyny. Kilku Panów szuka to widać, no chyba że ktoś jest ślepy. Jak to mówiła piosenka w jednej z bajek "samotność zabawna jest też". To jest troszeczkę jak w tym przysłowiu widzisz drzazgę w czyimś oku a belki we własnym nie widzisz.

 

 

No i dobrze z tym wilkiem to odczytałeś :D . Ktoś zaczyna nim być :D nie mówię kto :mrgreen: .o kurcze już się mnożą :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że aż tak dużo nas nie ma i wolnych panów faktycznie jest kilku, wydaje mi się, że twoje projekcje są mylne. Nawet bardzo. Po dwóch, czy trzech spotkaniach na których byłeś za mało wiesz, brak informacji do takich ocen. Ale, że coś ci się wydaje... Twoje prawo, to twój świat fantazji.

 

Wilki alfa akurat, to towarzystwo zjada na podwieczorek. Jakichś przywódców nie potrzeba i ich nie ma. Każdy jest sobie przywódcą, w mniejszym lub większym stopniu. To grupa przyjacielsko nastawionych do siebie osób, a nie jakieś durne stado i tyle. A wilkiem, to jestem ja. Stepowym... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crimegirl, nie przejmuj sie tym co tu wypisuja ..jest sympatycznie ale moze sie trafic ktos komu wydaje sie ze wyrwie jakies ciasteczko.

 

Biorąc pod uwagę, że aż tak dużo nas nie ma i wolnych panów faktycznie jest kilku, wydaje mi się, że twoje projekcje są mylne. Nawet bardzo. Po dwóch, czy trzech spotkaniach na których byłeś za mało wiesz, brak informacji do takich ocen. Ale, że coś ci się wydaje... Twoje prawo, to twój świat fantazji.

 

Wilki alfa akurat, to towarzystwo zjada na podwieczorek. Jakichś przywódców nie potrzeba i ich nie ma. Każdy jest sobie przywódcą, w mniejszym lub większym stopniu. To grupa przyjacielsko nastawionych do siebie osób, a nie jakieś durne stado i tyle. A wilkiem, to jestem ja. Stepowym... 8)

:uklon: amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że aż tak dużo nas nie ma i wolnych panów faktycznie jest kilku, wydaje mi się, że twoje projekcje są mylne. Nawet bardzo. Po dwóch, czy trzech spotkaniach na których byłeś za mało wiesz, brak informacji do takich ocen. Ale, że coś ci się wydaje... Twoje prawo, to twój świat fantazji.

 

Wiem prawda ja zawsze boli. Po to jest forum żeby każdy miał swoje zdanie. Ty masz swoje ja mam swoje i kropka. W myśl piosenki fantazja, fantazja bo fantazja jest od tego................. .

Na spotkaniach są równi i równiejsi a chyba nie oto chodzi. Jedynie Izaa to zauważa.

 

Candy14Ciasteczka to masz w cukierni :) . Obecnie nie jadam ciasteczek bo jestem DT :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się bronicie, a wiec coś jest na rzeczy. Nie mam zamiaru nikogo skłócać, mówię to co myślę. To Wy próbujecie ze mnie zrobić kogoś niespełna rozumu. No jeszcze na forum poświęconym właśnie tym że sprawom.

 

Candy14O jakich kwestiach mówisz? Chodzi tu racze o sytuacje nie kwestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iza twiedzi ze nie rozmawiala z Toba na temat rownych i rownieszych i w ogole nie zauwazyla takich sytuacji wiec moze to Twoja projekcja? Rozumiem ze przyszedles na spotkanie z mysla o wyrwaniu jakiej dziewczyny ale nie temu sluza nasze spotkania wiec Ci sie nie udalo i teraz wymyslasz cuda zeby sie lepiej z tym poczuc? Nie mam pojecia po co to robisz bo jak widzisz poparcia brak a gdyby ktos jeszcze zauwazyl sytuacje o ktorych piszesz to jednak by sie odezwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iza twiedzi ze nie rozmawiala z Toba na temat rownych i rownieszych i w ogole nie zauwazyla takich sytuacji wiec moze to Twoja projekcja? Rozumiem ze przyszedles na spotkanie z mysla o wyrwaniu jakiej dziewczyny ale nie temu sluza nasze spotkania wiec Ci sie nie udalo i teraz wymyslasz cuda zeby sie lepiej z tym poczuc? Nie mam pojecia po co to robisz bo jak widzisz poparcia brak a gdyby ktos jeszcze zauwazyl sytuacje o ktorych piszesz to jednak by sie odezwal

 

No niestety chyba piszemy różnymi językami.

 

Dalej próbujesz mnie zdyskredytować. Pytanie dlaczego? Widocznie czujesz się zagrożona.

Wcale nie zabiegam o poparcie, raczej uważam że jestem "Persona non grata" w tym wątku.

No ale nie możesz nic z tym zrobić i za to mnie zdyskredytujesz ( skompromitować, ośmieszyć, wyszydzić, zniesławić, zrobić komuś wstyd, popsuć komuś reputację, itd) .

 

-- 29 kwi 2014, 11:31 --

 

Dziewczyny to Twoja projekcja na mnie w takim razie do czego sprowokowała mnie Izaana pierwszym spotkaniu.

Może zaraz zostanę okrzyknięty p......em już sie........ .

 

hmm a może sobie dam spokój ................ lepiej postudiuje psychologie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×