Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

że im bardziej się wykuję, tym gorzej mi idzie :roll: czuję przepracowanie po prostu.

 

Zrób cos dla siebie ;) Obejrzyj film, pójdź na spacer ... niech mózg ci odpocznie.

Z doświadczenia wiem, że jak człowiek się przepracuje to choćby nie wiem ile się uczył to nic do głowy nie wchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie to może nawet zbyt delikatnie to że muszę brać te psytropki którymi tak gardzę przez te choróbsko.Bo jak nie wkurzać się jak ktoś się z ciebie śmieje że masz dilerke bo ci się łapy telepią albo mówią spokojnie jak jesteś spokojny tylko masz drżenie które nie opanujesz po lekach.Musimy żyć z tłumikami w głowie tylko po to żeby nic nie czuć i być zmulonym po lekach,mieć zrypaną pamięć,zapominać słów,tyć przez leki jedząc mało mniej niż normalni ludzie,jak czasem znaleźć motywację do zrzucenie tego skoro katujemy się na siłce a waga rośnie w najlepszym miejscu stoi w miejscu i nie ma spada.To że czasem jesteśmy pozbawieni uczuć.Mamy zawroty głowy przy wstawaniu i cały organizm szaleję.Trzeba wybierać mniejsze zło i godzić się na różne skutki takiej jak ludzie naprawdę mają w innych chorobach.Jak traktować swój organizm dobrze nie pić,nie ćpać skoro i tak te leki rozwalają nam wątrobę.To czemu nie odmawiać sobie przyjemności.Jak się nie obżerać skoro normalny człowiek je przez nadmierne żarcie a Ty człowieku chcąc nie chcą musisz tyć.Nie jestem przeciwko lekom bo to one dają nam jako raką możliwość żyć w tym chorym społeczeństwie.Leczymy objawy choroby a ona pozostaje na tym niestety to polega.Polepsza nam się nastrój a po lekach mamy brak koncentracji, zdolność skupienia, zapamiętywania.Zwyczajny Kowalski tego nie zrozumie bo leki mają leczyć pomagać a nie przeszkadzać.Ja to rozumiem że choruję nasza psychika,nie ma leków idealnych. itd.Leki wpływają na substancję,neuroprzekaźniki które są zbadane że przy chorobie mamy zachwiane.Leki działają w mózgu a z nim wszystko jest połączone.Pracodawca,znajomi,rodzina często się dziwi i nie dowierza co nam jest jakie mamy skutki choroby i nie rozumie jak my cierpimy.Ja bym dał sobie rękę odciąć żeby być zdrowy psychicznie.Nie mogę się z tym wszystkim pogodzić przed chad nigdy nie miałem przejawów choroby nie byłem dziwny nie miałem jazd nie zachowywałem się dziwnie,inaczej , nie miałem jakiś fobii głupich rytułałów i do dzisiaj niekt nie wie jak mnie wszystko w środku boli i męczy...Wkurza mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak niektóre osoby, które wydają się w porządku, usuwają mnie nagle z grona znajomych z fb, bez podania przyczyny, ani pocałuj mnie w d... Dziecinada.

Mnie tylko blokują te dziewczyny z którymi pocisnę jak się rozstaliśmy nie wszystkie ale przynajmniej wiem za co;p Wiem nie ma się czym chwalić :? Prędzej ja kogoś usuwam jak jest fałszywy i coś na mnie pier.... za plecami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwilami wkurvia mnie podejście ludzi do seksu a dokładniej że spotykam kobiety które ewidentnie widać interesują tzw. "przygody" :shock:

Przestaje już mnie to cieszyć. Nie potrafię już siebie oszukiwać że podoba mi się takie podejście do życia. Niestety do kurvy nędzy przyznaję się, że chciałbym jakąś kobietę która ma inne poglądy na resztę życia :why: a nie na kilka miesięcy :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×