Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

kuźwa a ja sobie obiecalam ze zadbam o kregoslup skoro tak mnie wszystko napieprza ... i staram sie w nocy co sie obudze, klasc na wznak, czyli na plecy ebz podusi prosto..... Łooo jezusie maryjo.... jak mje jebia plecy w odcinku piersiowi... looo kur...... mam wrazenie zejak sie zegne to pekne @.@.... bo ja cale zycie jak embrjonik spalam @.@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny a ja się boje ostatnio tak strasznie, bo mojej mamie, pod okiem zrobiła się ciemna plamka, zrobila jej się w zimie jakos, ona niechce nigdzie z tym isc bo twierdzi ze to plama starcza ( ma 52 lata), naraie się ona nie powieksza ani nic, jest po prostu brazowa. Ale dla mnie to taki stres ze nie mogę z nia normalnie rozmawiać bo cały czas patrze na jej plamke i straszny stres przezywam :( bardzo się o nią boję :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brazowe plamy na rekach i czasem innych czesciach ciala to TZW PLAMY WĄTROBOWE nie ma to nic wspolnego z WĄTROBĄ tylko taka nazwa...

 

 

 

http://www.megapedia.pl/157/plamy-w%C4%85trobowe-zdjecia.jpg

 

-- 28 kwi 2014, 17:25 --

 

http://www.megapedia.pl/plamy-watrobowe.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem po wizycie u neurochirurga. Nie wiem co mam myśleć. Doktor z 99% pewnością powiedział, że jamy są u mnie wrodzone, a nie nabyte. Nie mają związku z malformacją chiariego (na jednym zdjęciu było widać też móżdżek i migdałki - są ok), jamistości rdzenia też nie podejrzewa, bo coś tam mu się w obrazie nie zgadza z tą chorobą. Powiedział, że można powiedzieć, że to takie poszerzenie kanału centralnego. Podobno nie wygląda to na żaden guz, uraz, nie ma żadnych ucisków, ciał obcych, oznaków krwawień, gromadzenia tłuszczu. Mam skontrolować za pół roku czy się powiększa. Wypytałam o wszystko, ale stwierdził, że moje objawy nie są od tych jam. Mam ponoć niewielką wypuklinę w odcinku lędźwiowym i delikatną dyskopatię w szyjnym, naczyniaki kilku trzonów, ale stwierdził, że to nic poważnego. Jak się zapytałam czy mam iść na jakąś rehabilitację stwierdził, że mogę.. Wspomniałam o nerwicy, ale odrzekł tylko, że to wielki worek, co którego się wszystko wrzuca. Mam zrobić rezonans głowy z kontrastem i eeg, bo ta utrata przytomności na targach oświetlenia brzmi niepokojąco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evvelinkano to dobre wiesci kochana chyba co?jestes pewnie spokojniejsza.....

powiem ci ze moja kumpela miala pare razy utrate przytomnosci...sprawdzila glowe..i szyjny...eeg itd a okazalo sie ze to od bledinika....!!!

 

ja pare lat temu pamietam jak mialam wypukline w ledzwiowym...noga mnie not top bolala...bo mi promieniowalo od ledzwiowego..a teraz sie boje ze mam z szyjnym...jakiego chariego..albo jamistosc...tzn rezonas glowy ok....ale chyba szyjny sprawdze((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evvelinkano to dobre wiesci kochana chyba co?jestes pewnie spokojniejsza.....

powiem ci ze moja kumpela miala pare razy utrate przytomnosci...sprawdzila glowe..i szyjny...eeg itd a okazalo sie ze to od bledinika....!!!

 

ja pare lat temu pamietam jak mialam wypukline w ledzwiowym...noga mnie not top bolala...bo mi promieniowalo od ledzwiowego..a teraz sie boje ze mam z szyjnym...jakiego chariego..albo jamistosc...tzn rezonas glowy ok....ale chyba szyjny sprawdze((:

 

Jak masz rezonans głowy ok to na 100% nie masz chiariego, bo głównym objawem są przemieszczenia móżdżku i migdałków. U mnie tylko kawałek głowy było widać na rezonansie szyjnego i od razu lekarz powiedział, że nie mam malformacji.

 

Co do wieści to niby się cieszę, ale z drugiej nadal nie wiem czemu tak mi źle.. jak nerwa mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a mnei dziwny bol zlapal. Jak wstalam z lozka to tak mnie zaczelo bolec na srodku, jakby pod zebrami (a moze troche pomiedzy), ale pod sercem. Nie wiem, czy zoladek czy co to. Ale jakby taki ucisk czy kolka :-/ Sie wystraszylam! bo juz mialam przed oczami, ze mi jakis organ pękł czy co. Teraz troche lepiej, ale dziwne to, nigdy nie mialam takiego bólu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie:) Nerwa też tak miałam nie raz- trochę poboli ale nic się złego nie dzieje.

ja natomiast ostatnuio nie radzę sobie z bólami głowy. Ciagle mnie kłuje albo gniecie raz z przodu raz z tyłu przy lewej skroni. zawsze mam w jakimś ograniczonym miejscu co to za dziadostwo może byc bo bardzo się boję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evvelinkaa o super pocieszylas mnie;)))bo neurolog mi kazala zrobic rezon szyjnego i nap.z podejrzeniem zespolu chariego...tylko ona nie wiedziala ze ja pojde i rezon glowy zrobie...bo mialam akcje z guzem mozgu((:ehhh

ale ta jamisosc rdzenia to na szyjnym wychodzi tak????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to dobrze evv :) ratuluje, a ja mam jazdy..... w chuj az placze i depresja pelna geba.....

 

http://www.mozginerwy.pl/pl/choroby-organiczne/nowotwory-rdzenia-kregowego/

 

mam te mrowienia i dretwienia :((( masakra, napewno mam juz guza :((((((((((( i rosnie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ? od roku, w zeszlym roku na czerwiec / lipiec mialam badania na reumatyzm :((( itp bo juz bylam u lekarza ze nogi bola ale mi powiedizla z to od tabl. anty hahahaha a to kregoslup teraz jebie :D

 

-- 28 kwi 2014, 21:05 --

 

khaleesi, taismca bym nie oddala ;) chuda bym byla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evvelinkaa o super pocieszylas mnie;)))bo neurolog mi kazala zrobic rezon szyjnego i nap.z podejrzeniem zespolu chariego...tylko ona nie wiedziala ze ja pojde i rezon glowy zrobie...bo mialam akcje z guzem mozgu((:ehhh

ale ta jamisosc rdzenia to na szyjnym wychodzi tak????

 

Czasem może tylko na piersiowym, więc albo szyjny albo piersiowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a mnei dziwny bol zlapal. Jak wstalam z lozka to tak mnie zaczelo bolec na srodku, jakby pod zebrami (a moze troche pomiedzy), ale pod sercem. Nie wiem, czy zoladek czy co to. Ale jakby taki ucisk czy kolka :-/ Sie wystraszylam! bo juz mialam przed oczami, ze mi jakis organ pękł czy co. Teraz troche lepiej, ale dziwne to, nigdy nie mialam takiego bólu...

To identyczne dziś objawy mamy ja też zagwozdkę caly dzień miałam czy aby mi coś w środku nie pęklo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Lo Matko I corko jakie straszne choroby poszly w ruch:/

Dziewczyny bylam u lekarza mam ostre zapalenie zatok. Dal mi zarabisty spray do nosa mam go uzywac 3 tyg jak zauwaze ze jest pogirszenie albo nie ma popraey bedziemy robic testy alergiczne I antybiityk wtedy. Czytalam o tym sprayu wszyscy chwala Wiec moze I mnie pomoze. W ogile jestem dumna z siebie poszlam sama nie mialam atakow zadnych ani schizow na poczekalni:) jedynie zlapalo mnie w aptece fala goraca I jak uzylam sprayu bo sie wystraszylam ze mam reakcje jajas moze uczuleniowa slabo mi sie zrobilo as usiasc musialam:/ ale to chyba z nerwow bylo bo sie wlasnie balan tego...

Evelinko zrobisz dalsze badania I bedzie Juz pi wszystkim napewno bedzie dobrze musisz wierzyc...to napewno trudne dla ciebie te wszystkie badania I wuzyty u lekarzy...ale jak juz posprawdzasz bedziesz miec pewnosc I odetchniesz ze to nie najgorsze jednak..

Nerwa klucia takie czesto tez miewan ostatnio. Pomaga jak cos cieplego przykladam. Tez myslalam na poczatku ze mi cos peklo I krwawi pewnie:)

Marta na nerwice choruje dluuugo kiedy mialam 13 lat zistalam napadnieta I pobita. Potem walczylam dzielbie z depresja I nerwica na wszelkie sposoby. Jej oblicze xbam az za dobrze. Teraz po kilku latach znow wrocila:(

Ksiezniczko powiedz staRasa sie jakos racjonalnie tlumaczyc sobie ze np nie masz jednak guza? Wiecie co mi bardzo pomoglo jak wmawialam sobie raka jak ten pierwszy atak od kilku lat dostalam? czytalam bloga prowadzonego przez mame chorej dziewczynki na raka mozgu. Po tej lekturze mi lrzeszlo calkowicie...czasem schizy mam ale to raczej chwilowe leki ...jak wam wieczor mija??

 

U mnie burza:) lubie burze I horrory ogladac:) albo ksiazke czytac:) ostatnio jestem bardziej wrazliwa I nie moge cos horrorowva tak lubie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×