Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Auman, hej, w sumie nic ciekawego byłam po wypis ze szpitala, dostałam 2 muszę skserować bo potrzebuje jeszcze do zrobienia grupy,czuję się tak sobie a u Ciebie jak??

Mi udało się w końcu pójść do innego lekarza. Oczywiście znowu była próba zamknięcia mnie w szpitalu. Rodzice zapisali mnie pa psychoterapię.

 

-- 28 kwi 2014, 15:29 --

 

comatom, cześć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, I jak wrażenia u nowego lekarza??? co powiedział??? Ja do szpitala na razie nie idę, żeby nie wiem co :roll:

Jutro na 7:30 idę do lekarza żeby mi wypisał zaświadczenie o grupę i pokazać mu wypis bo mam nowe leki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, I jak wrażenia u nowego lekarza??? co powiedział??? (...)

Nowa pani doktor zrobiła na mnie dobre wrażenie. Kazała odstawić Abilify, bo prawdopodobnie ten lek powoduje we mnie niepokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, Aha, a coś nowego zapisała? dobrze,że zrobiła na Tobie dobre wrażenie. A na terapię ja też jestem zapisana na czerwiec i do jakiegoś psychologa i nie wiem po co skoro mam kontakt ze swoją terapeutką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, Aha, a coś nowego zapisała?

Nie, nic nowego nie zapisała, ale kazała rano, zamiast Abilify brać Zalastę.

 

-- 28 kwi 2014, 15:35 --

 

Jestem sceptycznie nastawiony do psychoterapii, ale chyba nie powinienem od razu przekreślać nowej terapeutki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, nie wiem. mam problemy od dawna z kolanami i biodrem

 

Powinnaś iść do lekarza, bo jeśli masz osteoporozę, co jest częste przy anoreksji, to lekarz przepisze Ci biofosforany. One wypełnią Ci zniszczoną kośc i przestaniesz mieć bóle. To bardzo ważne, żeby leczyć osteoporozę, bo inaczej będzie coraz gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×