Skocz do zawartości
Nerwica.com

zespół przewlekłego zmęczenia a może fibromialgia?


ewaryst7

Rekomendowane odpowiedzi

nie chcę się narzucać, ale jakby kto chciał, mogę podesłać przepis na zdrowy styl życia, w tym uzupełnienie minerałów i witamin których brakuje w diecie współczesnego człowieka, a których niedobór może powodować właśnie takie objawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko te co robili mi na pogotowiu tzn to była kardiologiczna izba przyjec....czyli morfologia i biochemiczne oraz 2 razy EKG. Badania krwi wyszły w normie , zadnych jakis wielkich niedoborów, ekg wykazało ze co 3 skórcz jest dodatkowo jeszcze jeden skórcz komory i ze to na tle nerwowym . Przepisali aspargin, wysłali do domu i kazali isc do lekarza jak nie przejdzie...jest lepiej niz podczas tego ataku ale nadal mam takie kołatania serca, czesto wysokie tetno 90-110 albo znów jestem potwornie senna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blada chyba nie ale ja mam jasą karnacje to nie wiem...za to czuje sie wyczerpana jakbym pracowała w kamieniołomach...jestem wykonczona psychicznie ale juz nie wiem czy to za sprawą nerwowego okresu w pracy i nerwów bo mam ciezkie egzaminy...

w nocy...to róznie albo spie jak dziecko ale za to w dzien jestem wykonczona albo nie spie wcale bo mi serce kołacze albo szybkie tetno i płytki oddech i czuje jak pulsuje w gardle i uszach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam to od 3 tyg od pierwszego ataku a wczesniej ....no pewnie ze bywały dni koszmarne, ból głowy, zmeczenie ale mijało....depresja? nie wiem....

mam siłe do dalszego zycia i chce chociaz czasami mam dosc ...

do lekarza ide w poniedziałek ale do internisty najpierw, zobaczymy co powie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze oczywiscie....sama juz nie moge doczekac sie co powie...chyba zrobi mi EKG tam na miejscu a moze i nie, zobaczymy ale mam dosc tego kołatania, zmęczenia, przyspieszonego tętna.:( moze to rzeczywiscie stres bo ostatnio i sesja , cięzka i bardzo wazne dla mnie studia, nieciekawa i nerwowa sytuacja w pracy i problemy osobiste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomakin, witaj... posłuchaj wyglądam jak zombiee .Jestem blada , mam podkowy pod oczami ..trzęsę się po wysiłku.Nie jest to napewno SM > Wyniki mam ok> morfologia , OB , CRP , mocznik , kreatynina, Aspat , Alat , kwas moczowy ...wszystko podręcznikowo..A więc skąd moje podłe samopoczucie????Pomóż ...proszę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewaryst, możesz po prostu zastosować tą metodę co masz na stronce, a możesz mi na prv wysłać wszystkie wyniki badań + dokładny spis objawów. Prościej będzie po prostu jeśli najpierw spróbujesz przez tydzień czy dwa zdrowo żyć, zanim zaczniemy szukać choroby. No ale jak czujesz się zdesperowana, zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wam serce bije zbyt szybko? a mi jakoś za wolno- 60 uderzeń na minutę i mam chyba za niskie ciśnienie- najczęściej 90 na 70 lub 90 na 60. Poza tym jestem codziennie zmęczona. Będę spać 11 godzin- będę wyczerpana. Będę spać 7 godzin- będę wyczerpana. Każdy mi mówi, że ruszam się jak mucha w smole. Nie moja wina, że nie mam w ogóle energii... Ktoś mi kiedyś powiedział, że jak mam takie uczucie duszenia w gardle, to jest to objaw nerwicy, czy to prawda? Chyba nie. A mam takie pytanie: Gdybym głośno śpiewała przez jakiś czas, to potem czułabym jakby mrowienie w klatce piersiowej i miałabym problemy z oddychaniem przez krótką chwilę. Czy to normalne? Może mi ktoś odpowie, ale wydaje mi się, że po prostu jestem zbyt przewrażliwiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×