Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Wam u mnie też zimno i pada i wieje:( dziś mojej córci wypadł pierwszy mleczak:)

Słyszeliście o takiej chorobie tezyczka?? Objawy mam idealne w badaniach mi wyszedł brak Witd3 i magnez wyplukany. Do tego te drgawki które mam są bardzo silne...i duszności pójdę do lekarza w połowie maja może mi zrobią badania to będę mieć pewność co wy o tym sądzicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Wam u mnie też zimno i pada i wieje:( dziś mojej córci wypadł pierwszy mleczak:)

Słyszeliście o takiej chorobie tezyczka?? Objawy mam idealne w badaniach mi wyszedł brak Witd3 i magnez wyplukany. Do tego te drgawki które mam są bardzo silne...i duszności pójdę do lekarza w połowie maja może mi zrobią badania to będę mieć pewność co wy o tym sądzicie??

 

Ja słyszałam o tężyczce.

Ale ile masz tego magnezu dokładnie? Bo przecież nie zero??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabienkaa co twoja szwgierka miala z szyjnym ucisk jakis czy co??brala jakies rehabilitacje czy cus???

slyszlam o tezyczce i duzo czytalam bo duzo jej objawow jest podobych do nerwicy....ale jest jakies konkretne badanie..ktore mozna zrobic by sie upewnic czy sie ja ma....

ile corcia ma latek juz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey

Marta tak miała coś ze musiała rehabilitację mieć chodziła na zabiegi nie wiem dokładnie na jakie...jakieś zwyrodnienia chyba to były..

 

Magnez miałam dużo poniżej normy tak samo potas i Witd3 nie pamiętam dokladnych wartości jutro poszukam wyniki to napiszę:) jest jakieś badanie na e coś się zaczyna też o tym dziś czytałam właśnie...Ciekawe kurde co by mi wyszło..oby nie wiadomo lepiej żeby nie...

 

A córcia ma dokładnie 5 lat i 2 miesiące:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, Ksieżniczka miala się dobrze, ale wczoraj wieczorem mnie dopadlo

Rak piersi----> u mnie tego nie grali jeszcze, bo cycki mam tak male, ze guz bylby 3cim cycem poprostu... ale ciagle mnie one bola... nie bola mnie tylko jak mam okres... a pozniej pare dni i juz bol, same z siebie nie, ale przy dotyku pod sutkiem nad ani obok tez nie, a im blizej okresu to bola tez po bokach zewnątrz az do pach ;/ ( a biore tbaletki) i mam jazde ze za pare lat rak cyca...

 

A po drugie... to tak sobie mysle.... boli mnie kolano, mam jakies plamy na ciele, oko spierdolone, staw skroniowo zuchwowy rozjebany, wszystko mnie strzyka jakieś leki, ja pierdziule czemu nie moze byc w koncu juz dobrze.

 

-- 27 kwi 2014, 10:41 --

 

nie wpsomnialam ro zjeebanym chyba kregoslupie bo nogi co rano napierdzielaja i sa drewtwe a czasem tez rece. Plus ten szpital, jakies kolagenozy borelioza. ja pierdole. i to gardlo bolace ciagle i ze cos odczuwam z tej lewej storny jebanej, wezly powieksozne w claej lewej stornie od szyi po pachwiny a idż pan w ch**J SMutek zal i bol dupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

księżniczka, hehe :D

No ale ja to samo - gardlo mnie ciagle boli, od tygodnia cala szyja jakby napuchnieta (chyba wezly), glowa mnie co chwile pobolewa, nogi nocami bola, ze spac nie moge jak nie nasmaruje czyms, co tam jeszcze... na oczy to ledwo widze, nie dosc ze swiatlo razi to mam dziesiątki tych "mętów" plywajacych przed oczami.

Ciagle oslabienie, sennosc i tyle. Takie zycie z tym wszystkim... ehhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niee nerwa, mnie to tak boli / mrowi. jakb od mrowienia bolalo ;/ i jak co tydzien jestem na basenie i na ostatnie 10 min ide do jacuzzi i tam mnie prosto w krzyze ten strumien wody leci to ta noga szczegolnie lewa strasznie mrowi i dretwieje :(

 

-- 27 kwi 2014, 15:04 --

 

a od kolagenowe cos to kolano i łokiec rypie :D.

 

-- 27 kwi 2014, 15:07 --

 

http://forum.kardiolo.pl/temat6075.htm o cos w ten desen nerwa :P musze wybrC SIE DO NEUROLOGA... ALE TO po szpitalu :P a i tka pocekam sobie pol roku minimum na wizyte pewnie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo jak idziesz do szpitala i chca sprawdzic co ci dolega, to robia rozne badania zeby odkryc, to mi sie wydaje, ze moze tam cie tez umowia na jakeis konsultacje neurologiczne. Jak ja bylam z tachykardia i nie wiedzieli od czego to tez a to na jakies usg, a to na cos mnie wysylali, rozne badania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni coś mnie jakby uwiera/ gniecie, mam uczucie jakbym miała "coś" parę cm poniżej żeber po prawej, to coś czuję czasem przy schylaniu się/ zginaniu plus jeszcze raz na jakiś czas niezależnie od wszystkiego delikatne kłucie w tym miejscu.

 

No i cóż ja wieloletnia hipochondryczka, która dopiero co "wyleczyła" się z raka krtani mogłam pomyśleć... rak wątroby!

potem mi się przypomniało, jak to kilka dni przed zaczęciem się tych wszystkich objawów, wykopałam sobie szpadlem w ogródku...oczko wodne. Pierwszy raz kopałam cokolwiek szpadlem! Nadwrężyłam jakiś mięsień? Tak to sobie tłumaczę w lepszych chwilach, w gorszych oczywiście rak :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja pier***Ole czy można mieć gorzej zjeba***y wieczór?? Już było ok..Ale nie ...Już zawroty juz schizy że pewnie rak mózgu bo ile może głowa boleć...co chwilę do łazienki ze jestem blada ze mam siniaki pod oczami jyz,szukam aparatu do ciśnienia..nie mogłam znaleźć juz sraczka mnie dopadła iu oczywiście kochane trzesawki...a na koniec zajebi@#*** y ból głowy:( nic nie pomaga wiem że to zatoki jutro mam wizytę ale oczywiście że to rak pewnie ...bo i uszy i głowa i nie mnie boli i dziwne ściskanie aż się dosłownie posralam z tego wszystkiego...

Dziewczyny trzymam bardzo kciuki za was żeby poszło dobrze wszystko...

Księżniczka posmialam się strasznie z opisu twojego:) ale szczerze współczuje bo dobrze wiem jak to jest i ja też dziś nie żadne pewnie:/

Evelinko będę czekać na wieści mimo że jestem nowa tu gorąco Ci kibicuje żebyś była zdrowa.

Nerwa haha jak stare babcie mogę spytać który jesteś rocznik?? Oczywiście jeśli nie chcesz nie było pytania:)

 

Aga pewnie nadwyrezylas coś..nie martw sie rak wątroby chyba się inaczej objawia:) ale powiem ci ze jak kiedyś na łóżku krzywym spałam to tak mnie bolało pod zebrani jakby w środku gdzieś ze nieraz byłam przekonana ze to co innego pewnie bo dlugo trzymało cholerstwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabienka, no ja to juz wiekowa :) 83' , wiec naprawde boje sie co to bedzie dalej :D hehhe

A sluchaj, ty od tych zatok to masz takie walnie kołowanie w glowie? Bo ja co i raz mam i tez tak mysle, ze moze to zatoki? zazwyczaj przechodzi po paru dniach. Ja dzisiaj wstalam, i z rana bylo kiepsko, ale jakos sie wzielam za robote i teraz po poludniu to juz nawet sily wiecej mialam! Co gorsza, teraz tez jakeis takie pobudzenie mam, a powinnam isc spac :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee młoda dziewuszka:) ja 82 rocznik:):)

Tak u mnie zaczęło się od kolowania w głowie taka nieswoja się czułam najgorzej rano głowa boli na czubku zazwyczaj i mnie w skroniach nad brwiami kolo nosa schylic się nie da rady bo mi się wydaje że mi głowa pęknie:/ do tego katar spływający po gardle ciagle i czasem aż niedobrze od tego i teraz ten ból szczęk i uszu...doprawiłam się mam nadzieję że otrzymam jutro antybiotyk bo jeśli jeszcze raz usłyszę ze paracetamol i spacer po parku mi pomoże wsadze tej babie palec do oka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie moje wspolniczki niedoli;))))

 

Fabienka a czy mieszkasz moze w uk ze ci paretamol kaza brac???(bo tutaj to norma):)kochana ja mialam silny bol glowy w potylicy dzien w dzien chyba przez 4mace....do tego bol ucha...dretwienie policzka glowa sprawdzona i dzieki BOgu OK...wiec chyba od szyjnego....w pl zdazylam tylko rtg szyjnego no i balagan wyszedl...a przydal by sie rezononas...ale juz czasu nie mialam...

achhh sil brak((:

jak dlugo waliczysz z tym wszystkim...?bo na forum jestes nowa....

 

no ciekawe jak nasze evvelinka dzisiaj u lek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w wielu krajach tez tylko paracetamol,ale wiecie co... cos w tym jest.

Wczoraj natrafilam na taki artykul, ze wlasnie duzo osob chodzi do lekarza, mimo ze np. maja tylko przeziebienia albo jakies choroby ktore same przechodza, trzeba po prostu w domu polezec. Ale ze w PL jak ludzie ida do lekarza to nastawieni, zeby cos dostac, wiec lekarze czesto daja antybiotyki, ktore w ogole nawet nie sa potrzebne (bo to np. infekcja wirusowa i antybiotyk nie pomoze i tak, a rozwali organizm przy okazji).

http://www.focus.pl/czlowiek/nie-idz-do-lekarza-10774

 

-- 28 kwi 2014, 09:05 --

 

aja w ogole paracetamolu z 10 lat nie bralam :) kiedys wzielam to ledwo sie na nogach trzymalam, potem sprobowalam jeszcze raz i bylt en sam efekt, wiec chyba mam jakas nadwrazliwosc czy cos na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee dziewuchy a macie tak....ze np budzicie sie lek..strach itd....i chcecie jechac do szpitala bo sie boicie..i jestescie przekonane ze to cos powaznego???

ja tak mam najczesciej rano.....((((:

juz tyle razy mowilam mojemu mezowi ze jade do szpitala...ze on nie chce tego sluchac!!!!(((:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marta80, ja to nieraz tak mam, chociaz czesciej ostatnio zdarzalo mi sie w srodku nocy, budzilam się, lęk taki, serce walilo, tak sie bałam, ze umieram. No ale sama mieszkam, wiec nawet nie mialam komu powiedziec :) I pomyslalam, ze no trudno jak przyjdzie mi umrzec to nie bardzo mam co zrobic i tak w tej sytuacji...

 

Ale troche juz sie tez przyzwyczailam, i jak mam taki stan to mimo ze sie boje i jestem tez pewna, ze cos mi dolega, to jednak sobie tlumacze, ze to pewnie nerwy, atak lękowy i przejdzie bo juz nie raz tak bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×