Skocz do zawartości
Nerwica.com

FLUOKSETYNA(Andepin, Bioxetin, Fluoksetyna EGIS, Fluoxetin Polpharma, Fluoxetine Aurovitas/ Vitabalans, Fluxemed, Seronil)


shadow_no

Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

242 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy fluoksetyna pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      155
    • Nie
      69
    • Zaszkodziła
      38


Rekomendowane odpowiedzi

Nie masz racji. Jak można porównywać Rybawirynę., ktora jest lekiem przeciwwirusowym i lek antydepresyjny? Stosujesz tzw. chlopski rozum a to błąd. Uboki po SSRI to reakcja organizmu na wzrost serotoniny. Jesli ich nie ma to znaczy, że organizm nie reaguje na zwiększenie poziomu serotoniny. A ty jesteś mądrzejszy od mojej psychiatry, bo od niej to wiem. Jesteś? Jak myslisz :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uboki po SSRI to reakcja organizmu na wzrost serotoniny. Jesli ich nie ma to znaczy, że organizm nie reaguje na zwiększenie poziomu serotoniny

no nie wiem czy to tak jest, organizm ma reagować poprawą samopoczucia a nie skutkami ubocznymi, jeszcze nie słyszałem zeby ktoś traktował skutki uboczne jako wyznacznik czy lek działa czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serta juz była i właśnie w max dawce czułem się jak człowiek a nie zombie lecz działanie przeciw lękowe było za słabe więc na pewno potrzebuje czegoś co stymuluje dopaminę a jednocześnie działa przeciwlękowo więc albo wenla w max dawkach albo wenla + bupropion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dobrze :D ja 40 i nie czuje zadnych efektow poki co nie wiem czy jest sens zwiekszac do 60

Dark...przypomnij mi od kiedy bierzesz fluo? Tak czy owak wedlug mnie jesli 40 nie zaskoczy to nie ma sensu zapodawac 60.

Przy fluo 40 powinny byc wyczuwalne zmiany ( z min mojego doswiadczenia ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest możliwe żeby z czasem wrażliwość na pozytywy płynące z fluo zmniejszyła się?

 

Jest to mozliwe, jak przy kazdym innym leku stosowanym dluzszy czas.

 

-- 24 kwi 2014, 23:08 --

 

tarantula, tylko ze fluo niby dlugo sie rozkreca wiec dam jej czas

 

Trzymam kciuki obys dostal takiego kopa jakiego ja po niej dostalam :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaminy? wątpliwe, albo lek za słabo działa albo to są jego skutki uboczne

 

-- 25 kwi 2014, 16:56 --

 

witaminy mają działanie, ale tylko w stanach ich niedoboru, jak są w normie to ich suplementacja raczej niczego nie daje, poza wyjątkami które są stosowane leczniczo w wybranych schorzeniach w wysokich dawkach przekraczających wielokrotnie dzienne zapotrzebowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz...kurcze nie mam juz sily do lekow..to bedzie chyba kolejny nieudany..a jestem tak zmeczona ze juz ledwo chodze:-(

 

-- 26 kwi 2014, 17:22 --

 

Niewiem czym sie wspomoc..bralam juz asertin, oriven, anafranil i teraz seronil...najlepiej bylo po orivenie ale tylko 3 tygodnie..teraz zaluje ze nie zwiekszylam dawki bo moze by pomoglo..tak dlugo juz sie mecze z ta choroba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zaburzenia lękowe..a i chyba już przewlekla nerwice

 

-- 26 kwi 2014, 17:27 --

 

teraz nabardziej dokucza mi osłabienie..czuje sie jak "zombi"

 

-- 26 kwi 2014, 17:29 --

 

tak sobie myślę ze może przestać go jutro brać..bo juz nie wiem co mi szkodzi..udało mi się odstawić benzodiazepiny a brałam 15 lat.. jakoś pokonałam lęki...ale z tym zmęczeniem nie mogę sobie poradzić :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sniezka74,

z tym lekiem jest mały problem, po odstawieniu utrzymuje sie w organizmie az do 5 tygodni i trzebaby mniej wiecej tyle odczekac zeby zobaczyc jaka jest roznice bez niego

 

-- 26 kwi 2014, 17:53 --

 

a mialas podobne uczucie osłabienia zanim zaczęłas brac ten lek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani doradźcie ...wzięłam dziś te tabletkę i umierałam..nie-wiem czy to po niej czy nie..ale czy jest możliwe ze w 3-cim miesiącu ona mi po prostu nie służy..:-(

 

Pozdrawiam Ela

 

-- 27 kwi 2014, 15:36 --

 

Tak...niestety nerwica dała mi popalic juz nie raz ...teraz znow mocniej o ile to nerwica:-(...kurcze skoro ten lek tak dlugo utrzymuje sie w organizmie to co teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×