Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Enii, :?: a niby czemu mam pisac o wynagrodzeniu skoro zarabiam bardzo dobrze, nie narzekam.

 

-- 27 kwi 2014, 13:06 --

 

hejo

przeczytajcie to http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5467605 o mało nie poplułam monitora czytając 01icon_lol2.gif

 

 

Ooo a liczylam ze dasz linka do niesprawiedliwości w wynagrodzeniu :twisted:

:bezradny: możesz wyjasnić czemu tak pomyślałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, Byłam 4dni w szpitalu psychiatrycznym na obserwacyjnej sali na zamkniętym oddziale, moja diagnoza waha się między depresją lękową a chad, jutro jadę po wypis, wyszłam na własne żądanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, Jakoś leci. Odsypiałam szpital, bo tam nie mogłam spać a dostawałam leki na sen a i tak się budziłam. A poza tym ok, muszę wyjść zaraz z moim chłopakiem na zakupy jakieś, depresja jeszcze nie odpuściła ale jest trochę lepiej. I jutro jadę po wypis ze szpitala, we wtorek idę do lekarza po napisanie zaświadczenia i idę walczyć o grupę inwalidzką bezpłatną z potem zasiłek z mops-u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, To się męczyłeś, masz tabletki na sen czy próbujesz bez tabletek? Ja biorę na sen bo chyba wcale bym już nie spała.

 

Teraz mam cel, zrobić tą grupę, już nie odpuszczę, za leki muszę płacić a pracy nie mam i nie chce ciągle na kimś wisieć, od czegoś to chore pańsdtwo jest,żeby mi pomóc..może znajdę szybciej pracę na tej grupie inwalidzkiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, Marcin2013, u mnie bardzo źle. przyjechał do nas niespodziewanie kuzyn z mazur i pije z ojcem a ojciec na nocke do pracy ma. ja nie wiem czy on pójdzie do tej roboty czy nie. a druga sprawa miałam jechac dzis do roberta ale przez to wszystko mam depresje i nie pojechałam. a u was co tam? jak samopoczucie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, Asiu :**** to nie dobrze,że ojciec pije :( u mnie w miarę, jeszcze mi depresja nie odpuściła ale jakoś się trzymam, będę musiała iść zaraz na zakupy a pada deszcz :cry: jutro jadę na 13:00 po wypis ze szpitala, napiszę Ci smsa jak już będę wiedziała jaką diagnozę mi postawili, we wtorek idę z wypisem do lekarza i poproszę go,żeby wypisał mi zaświadczenie do zrobienia grupy inwalidzkiej i od razu we wtorek jadę złożyć dokumenty, żeby jak najszybciej wszystko załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×