Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ahma, no sporo bo po 2 opakowania, nie całe 120 zł ale mniej więcej, jakbym wykupiła po jednym to było by mniej ale wypisał po 2 a w mojej aptece nie miała wszystkich leków więc musiałam iść dalej i brałam wszystkie, musze pozałatwiać z tą grupą bo ciągle zwlekam i nie wychodzi mi to na dobre, od nowego tygodnia się wezmę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, czyli jak czytam wszystko się u Ciebie skumulowało, brat na pewno wyzdrowieje, a może lepiej odebrać telefon i porozmawiać, chociaż wiem, że człowiek zaszyłby się pod kołdrą, bo tak jest mu wtedy lepiej - a to niedobre rozwiązanie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, o ten zasiłek właśnie mi chodzi, żeby pokryć koszty leczenia i mieć coś na życie jeszcze. Pospałam trochę popołudniu, wzięłam leki i mnie muli na sen, pewnie zaraz pójdę spać

 

-- 26 kwi 2014, 20:37 --

 

idę spać, dobranoc :**** :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, Codziennie tam chodze piec dni pod rzad i gadam sobie z pracownikami prakingu w budzie i dziala to na mnie uspokajajaco i relaksujaco, i czas mi leci dlatego lubie tam chodzic, no ale akurat dzis jest Janek a jego nie znam. Jak on ma dyżur to nie przychodze.

 

-- 26 kwi 2014, 22:15 --

 

monmaria, faktycznie cos dzisiaj slabo ludzie pisza.

 

-- 26 kwi 2014, 22:58 --

 

Marcin2013, Marcin trzeba bedzie w kocncu zrobic jakis zlot, spotkac sie i napic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×