Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

monmaria, zle sie czuje sama ze soba. M mi ciagle mowi ze jest wszystko dobrze, mam wsparcie a jakby cos we mnie pękło i nie potrafie ie sama ogarnać

Amelia może to tylko chwilowy kryzys. Sorki, że tak pytam a z Twoim M wszystko jest ok, może tu tkwi jakaś przyczyna.

 

-- 26 kwi 2014, 21:07 --

 

monmaria, a co moze rozwiazac?

No na pewno nie alkohol, tylko praca nad samym sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monmaria, hej

Ahma, :******** Asiu nie mam nic na koncie, odezwę się do Ciebie 29 jak mi uzupełnią, przez ten szpital straciłam kasę na koncie :*** w poniedziałek napiszę Ci diagnozę, jak się czujesz???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monmaria, mam wrazenie , ze ostatnio troche oddalilismy sie od siebie, wolimy osobno spedc czas wolny...tak mi sie wydaje ,....

No to kochana teraz sobie przemyśl czy faktycznie chcesz, abyście osobno spędzali czas. Może ta kwestia, gdzieś w Tobie "zalega" i popadłaś w przysłowiowy "dół" (tzw. konflikt).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, ja mam pozytywne samopoczucie bo ojciec poszedł do roboty i przez najbliższe 4 dni nie bedzie pił. poza tym lęki mi mineły i już sie tak nie trzęsę ...

masz depakine przepisana tak jak i ja w dawce 600mg tylko że ja jej nie biore bo sie po niej podobno tyje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, nie wiem czy się po niej tyje :( mi lekarz powiedział w szpitalu, że na tych wszystkich lekach się tyje, tych na depresję też :( więc możliwe,że po depakinie też się tyje, jestem ciekawa co mi wpisali za diagnozę już nie mogę się doczekać poniedziałku, bo nie daje mi to spokoju, odbiorę wypis ze szpitala i idę do lekarza,żeby wypisał mi na grupę bezpłatną papiery kseruje wszystko i zanoszę i potem idę do mopsu po zasiłek ze względu na grupę jak ją dostanę albo na rentę w zależności co mam wpisane, bo wczoraj wydałam na leki 120zł, wykupiłam po 2 opakowania, depakine miałam napisane bezpłatnie, ale nie wiem czy dostałam bezpłatnie bo nie dała mi paragonu bo nie miała opakowania drugiego na jeden z leków i w pon muszę odebrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, jak było tragicznie to dobrze ze wyszłaś.ja martwie sie o mojego brata jest w klinice choruje na jelita, zmartwiłam sie tez kolezanka z pracy ktora probowała sie otruc i podciac zyly i nasze relacje z M mnie zastanawiają, niby jest wporządku, dba o mnie ale jakby stagnacja i nuda sie wdarła a ja jak zle sie czuje to wole byc sama nie chce nikogo męczyc swoimi dołami, on mi robi jedzenie i herbatki ale nie chce aby ktokolwiek mnie ogladal jak mam doła kolezanka wydzwaniala dzis wczoraj a ja nie mialam sily odebrac i rozmawiac a chiala mnie odwiedzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amelia83, współczuje :( nie martw się o brata, wszystko będzie dobrze. Ja też jak mnie depresja pochłonie całkowicie to nie odbieram telefonów i nie chcę nikogo widzieć, najlepiej mi samej ze sobą wtedy, rozumiem Cię :***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×