Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wróciłam do domu, wypisałam się na własne żądanie, masakra tam była, pacjentki kłóciły się o wszystko o łóżko, która ma lepsze, o salę, o łazienkę, do mnie też się przyczepiała jedna, że siedzę w łazience, że to, że tamto. Nie doszłabym tam do siebie, zmienili mi leki, i powiedzieli, że na sali obserwacyjnej nie muszę już być bo już wszystko wiedzą a ja w szpitalu już nie wytrzymywałam i powiedziałam, ze chce iść do domu.

W poniedziałek na 13 muszę jechać po wypis ze szpitala i zobaczę co mi tam wpisali za diagnozę.

Leki mam takie: prefaxine 150mg, Mirtagen 30mg, Ranofren 10mg, Depakine Chrono 600mg

co u was???

 

-- 26 kwi 2014, 09:51 --

 

platek rozy, dzięki za telefon, jak byłam w szpitalu :***********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, :*********** kochana najwazniejsze zes juz w domku i ze leki dobrali miejmy nadzieje lepiej:0 Jak sie czujesz?

 

 

Anna Maria, Ahma, :************ Hey

 

 

A ja wrocilam , zalapalam sie na pokaz pole dance (taniec na rurze) i na pokaz tanca hipo hop obydwa byly rewelacyjne . Raz mi sie wprawdzie zrobilo slabo wsrod tlumu ludzi na pokazie ale odeszlam na boczek pooddychalam , zdjeclam kurtke i po chwili wrocilam pod sama scene :mrgreen: Rewelacja a Pole Dance wymiata :great::great::great::great::great:

 

 

A i udalo mi sie kupic kurtke z eco skory fikusna , taka fliuterna za 80 zl ( ktore dostalam za rozliczenie pitow sasiadom z klatki obok )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, Anna Maria, platek rozy, :************

Czuje się strasznie senna przez te leki ale można wytrzymać, nie jest najgorzej. W domu jest mi lepiej, mam spokój przynajmniej

 

-- 26 kwi 2014, 12:59 --

 

Auman, a co się dzieje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×