Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

hobbyturysta, mnie nie musisz pocieszac. Ja Ciebie tez nie pocieszam bo nie umiem tego robic i nigdy nie umiałam. Staram się po prostu normalnie pogadac. :smile:

 

-- 26 kwi 2014, 00:03 --

 

Kestrel, no to git :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hobbyturysta, ja właśnie myslalam o tostach :mrgreen: sos ostry mam... ale jest na prawde mega ostry (jak ja lubie pikantnie zjesc to ten mnie rozwala na łopatki), miecha chyba nie mam... ale papieroskiem poczestuje bo jeszcze nam pare zostało :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam dzisiaj w filharmonii z kolega ,7 lat starszy, jego znajomi się zapytali czy z córka przyszedł, nosz kurde jego córka ma 19 lat i będzie niedługo maturę zdawać, później w kawiarni na ciachu i kawie, jutro do Wrocławia jedziemy na zakuping i jeszcze spotkanie koleżanki na ulicy i bardzo miłe słowa od koleżanki, człowiek czuje się dobrze jak go lubią a miałam by ć na plenerze fotograficznym na który zaprosił mnie inny kolega, ale zrezygnowałam z tego weekendu ,parę spraw urzędowych było do załatwienia a w niedziele jeszcze jeden kolega ma się pokazać u mnie , fajnie w sumie jest,

a jutro jadę z kolegą do Wrocławia bo poprosił mnie żebym pomogła mu parę rzeczy wybrać do ubrania i robiła za jego stylistkę i ,ze mi ufa w temacie:):):)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×