Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Nie będę owijać w bawełnę bardzo chciałabym spotkać się z kimś i porozmawiać o problemach eocjonalnych i nie tylko oczywiście, ale potrzebuję jakiegoś kopa.

Napisałam w dniu dzisiejszym pierwszego posta na niniejszym forum temat "dzień dobry" trochę tam o sobie napisałam, wiadomo to jest tylko skrót, namiastka tego co czuję. Pisanie nie jest moja mocną stroną dlatego chętnie z kimś pogadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam przyjechać???

 

;)

pewnie :D Musch jest zupelnie spokojny o swoja pozycje w grupie wiec nie musisz sie obawiac ;)

Klaudia :D za młoda, Iza :D też, reszta kobiet patrzy na mnie jak na zabójcę :)

nasze spotkania ro przeciez nie portal randkowy.. przyjdz po prostu pogadac

 

Mi się wydaje że pary to pary a ........... no i zaczyna się portal randkowy :D Zresztą Sama wiesz jak jest.

Mush ma parę a wiec na razie nie bierze udziału w tej grze :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że pary to pary a ........... no i zaczyna się portal randkowy Zresztą Sama wiesz jak jest.

Mi się wydaje że na siłę starasz się być cool i kobiety to odrzuca. Mogę się mylić oczywiście.

 

To nie bycie cool spokojnie ja nigdy taki nie byłem. Kobiety raczej lubią jak ktoś jest cool, takie coś je porostu pociąga :D .

Mówienie prawdy przeważnie odpycha.

 

Candy14 Zdradzisz jak ? Mam nadzieje że nie H.... H... :) . (sorka za mój sarkazm) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×