Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ladywind, jako, że nie jest to jakiś skomplikowany wzór w prawie każdym studio zrobią Ci coś takiego. Cena +/- 200 myślę, może 300. I przygotuj się na silne doznania podczas wykonywania :D

 

Tymczasem... przed wypadem do Wrocka podjechałem sobie do mechanika w celu sprawdzenia rzadko-występujących stuków w prawym kole... jak zaczeli grzebać i oglądać co jest do zrobienia to koszt całej naprawy wyniósł (a właściwie wyniesie bo dowiem się dokładnie za jakieś 2h) mniej więcej tyle ile sesja u Pancho :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, dodałbym do słów Tyrr, bardzo silne...wybrałaś sobie miejsce gdzie skóra jest bardzo cienka i w hooj unerwiona, mysle ze moje doznania podczas dziabania wewnętrznej strony bajcepsa to pikus przy tym co dzieje sie podczas takiego malej wrzutki na kostce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, podczas robienia swojej dziary na nodze jak typ robił jej dolną część to nie było mi do śmiechu :D Chociaż do samej kostki brakuje jakieś 3cm... także powodzenia :D

Z drugiej strony obecnie są dobre-mocne środki (maści) znieczulające ale czy przy tak cienkiej skórze to pomoże - nie wiem. Być może dowiem się w sobotę bo znowu myśle nad piszczelem zamiast uda... :P

Dodatkowo koszt wzrasta o te +/- 50zł.

Sugerowałbym również jakiś urlop bo pierwsze dni gojenia jeśli miała byś jakoś aktywnie pracować/wychodzić gdzieś itp to mogło by to być uciążliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasie matur korzystam z wolnego i idę się umówić na swój pierwszy raz :pirate:trochę się cykam, bo się nakręciłam czytaniem o różnych zarażeniach, gorączkach, niemiłosiernych bólach, no ale w końcu trzeba to zrobić!

No i kolega mnie chyba nie lubi, bo poprosiłam go o 'zniemczenie' mojego niemieckiego tekstu... Zrobił dwa razy więcej znaków. chyba chce, żebym pocierpiała :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasie matur korzystam z wolnego i idę się umówić na swój pierwszy raz :pirate:trochę się cykam, bo się nakręciłam czytaniem o różnych zarażeniach, gorączkach, niemiłosiernych bólach, no ale w końcu trzeba to zrobić!

No i kolega mnie chyba nie lubi, bo poprosiłam go o 'zniemczenie' mojego niemieckiego tekstu... Zrobił dwa razy więcej znaków. chyba chce, żebym pocierpiała :twisted:

Wydaje mi się że gorączki itd,są w przypadku długich sesji,czyli 6h wzwyż,gojenie owszem jest upierdliwe lekko,bo spuchnięte,potem skóra złazi,ale do przeżycia wszystko. Zarażenia,zakażenia i inne,to mi się wydaje już zależne od higieny w studio,w dobrym nie powinno być tego problemu.

 

Ból...to już zależne od miejsca D:

Z tego co pamiętam to gdzieś w okolicy żeber? Więc możliwe że "będzie moc" :D

 

Anyway,powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że gorączki itd,są w przypadku długich sesji,czyli 6h wzwyż,gojenie owszem jest upierdliwe lekko,bo spuchnięte,potem skóra złazi,ale do przeżycia wszystko. Zarażenia,zakażenia i inne,to mi się wydaje już zależne od higieny w studio,w dobrym nie powinno być tego problemu.

No ale wiesz jak to baba :P Pomimo że bardzo chce, to znajdzie 234342 argumentów przeciw.

 

Taaa, żebra. Będzie ciekawie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×