Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Moje dziwne zachowanie w parku. Myślałem, że się zesrałem w majtki, po wstaniu z ławki zacząłem wywracać na wszystkie strony moje spodnie aby sprawdzić czy to faktycznie prawda i czy tego nie widać z zewnątrz. Zacząłem pocierać ręką o pośladki i krocze aby wyczuć ewentualną wilgotność. Wykonując to wszystko śmiałem się do siebie jednocześnie. Później zdałem sobie sprawę, że inni to widzą i mój śmiech się pogłębił, hehe. Chyba mi odbija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KochajacyFacet, masz rację, owszem. Ale uroda nie pozwala zatrzymać faceta na dłużej :D Nie wiem czy Deanowi chodzi o przelotną znajomość. Raczej jest wrażliwy, a złamane serce w chu. boli. Lepiej być pewnym drugiej osoby :D

 

izaa, Oj Iza. Z punktu widzenia kobiet sytuacja wygląda inaczej. Faceta można mieć na pstryknięcie palcami wystarczy minimum urody. Jakim gotowym :hide:

 

NO WŁAŚNIE!!

 

Wytłumaczy mi to ktoś...DLACZEGO tak jest?Sam to zauważyłem że dziewczyny moga przebierać i nawet brzydkie mają oferty i to sporo a większość facetów chodzi za jedną,za drugą i nawet całkeim atrakcyjni są sami....

 

To samo widzę na kursie tańca.Obiektywnie to faceci na kursie tańca są średnio sporo atrakcyjniejsi od kobiet.Średnia z wyglądu i wykształcenia przynajmniej.Na kursie jest kilku na prawde przystojnych facetów,a pieknych dziewczyn..dwie?Do tego laski po jakichś biednych kierunkach typu socjologia,pedagogika,polonistyka....A faceci po budownictwie,informatyce,elekrotechnice....

I co najlepsze te laski przebierają w nich,ciągle odrzucją choć w dużej mierze nie są ani ładne ani wykształcone,nie za bardzo mają się czym pochwalić...

 

Nie odbierzcie tego źle po prostu jak to jest,czy jest aż taki nadmiar facetów stosunku do kobiet że mogą tak robić czy ja po prostu czegoś nie wiem albo nie rozumiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×