Skocz do zawartości
Nerwica.com

Grzeszki - Czyli czego nie powinniśmy robić, a to zrobiliśmy


AmnuM

Rekomendowane odpowiedzi

No, ja właśnie czekam. Wracam na terapię uzależnień, do psychiatry, który też jest specjalistą od uzależnień i do leków, które mi będzie wypisywał.

Muszę się dowiedzieć tylko, jakie leki działają najlepiej na zaburzenia lękowe, osobowość unikającą i hamują popęd DDA (jeżeli ktoś ma jakieś propozycje, co do leków i ma podobne zaburzenia, to zapraszam na priv). Chciałbym poznawać ludzi i funkcjonować normalnie, bo czuję się bardzo samotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W liceum zbierałam z kolegami pod wejściem do szkoły pieniądze do kubka (jakieś tam grosze ) , jeżeli ktoś nie wrzucił to nie mógł wejść :lol:

Zostaliśmy zawieszeni przez jeden dzień , za zebraną kasę (ok 6 zł) poszliśmy na piwo :lol: .

 

Byłam w związku z dwoma chłopakami , żaden od drugim nie wiedział , bardzo tego żałuje

 

W gimnazjum podrobiłam zgodę mamy na zrobienie kolczyka w języku .

 

Podbieranie kasy rodzicom w dzieciństwie się chyba nie liczy bo każdy to robił .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja,majac lat 12 z mlodsza kuzynka, dzwony od babci do osob o najdziwniejszych imionach z ksiazki tel/ np Chryzogon czy Polikarp i udawalysmy ich...kochanki

kiedys odebrala zona i sie wsciekla a kuzynka glupia podala babci adres...

i ona przyjechala i zrobila babci awanture...myslala ze naprawde maz ma kochanke

 

albo dzwonilysmy na 112 i podrywalysmy facetow z pogotowia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×