Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

DwaGuziki, wisi wisi :D

Ale dziękuje za rade... jak będzie spadał to na pewno z niej skorzystam :mrgreen:

 

Ale głowa przynajmniej przestała boleć?

 

Kestrel, joł :D

 

-- 24 kwi 2014, 18:50 --

 

macieywwa, heloł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prakseda, współczuje. Moja mam też ma taka pamiątke

 

macieywwa, rozumiem. My przechodzimy gehennę jak naszemu wyżłowi trza obciąć pazury...ucieka jakby nie wiadomo co jej się robiło. Obcinamy po jednym czając jak śpi albo czymś tam jest zajęta ;)

 

-- 24 kwi 2014, 19:22 --

 

Kestrel, stagnacja jednym słowem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My przechodzimy gehennę jak naszemu wyżłowi trza obciąć pazury...ucieka jakby nie wiadomo co jej się robiło. Obcinamy po jednym czając jak śpi albo czymś tam jest zajęta ;)

Myślałem że to coś wykracza poza naszą ewolucje i sposób rozumowania.

Tylko czy jest za głupie,czy my jesteśmy zbyt głupi D: ?

DwaGuziki, yo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, bo wykracza...

Śmiem twierdzić jednak, że to nie my jestesmy zbyt głupi ;)

Dzisiaj jak wyszlismy z dom na 10 minut to menda ściągnęła z blatu chleb... pół chleba zeżarła :shock:

 

-- 24 kwi 2014, 19:27 --

 

DwaGuziki, brawo :great:

Jestem z Ciebie dumna, na prawde się cieszę że w końcu to zrobiłas. Dzielna kobieta z Ciebie :)

 

-- 24 kwi 2014, 19:28 --

 

ide z burakami 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prakseda, ło fak, marna perspektywa ten wózek... objawy sa chyba bardzo podobne do depresji...kuzva jak to wykryc w organizmie, bo juz sam nie wiem, tyle plag przeżyłem, moze mam ten shit a wszyscy lecza mnie na chad :D

 

-- 24 kwi 2014, 19:41 --

 

Aranjani, na obcinanie pazurów swojemu piesowi mam jeden patent, długi wieczorny spacer z elementami rzucania piłki az będzie miala dosc..wówczas wracam do domu, daje kolacje i po 30 min jak uwali sie na kanape, jest juz tak zmęczona i przygotowana do snu ze dzwigiem jej nie ruszy i wtedy jest ten moment kiedy bez problemu poddaje sie obcinaniu pazurów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, no... w przypadku takich cwaniaków trzeba rzeczywiście znaleźć jakis patent ;)

Tak samo mamy z witaminami które jej dajemy... jak tylko widzi, że się je wyciąga od razu daje nura pod stół ;)

 

-- 24 kwi 2014, 19:58 --

 

DwaGuziki, Będzie dobrze. Ważne, że się przemogłaś. Na pewno tak jak kiedys rozmawiałyśmy to Ci pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DwaGuziki, dokładnie :)

I tego się trzymać :)

 

Prakseda, Ja tam juz wiele rzeczy przy psach potrafie zrobić. Ale pamiętam, że jak pierwszy raz kleszcz sie wbił psinie to jechałam z tym do weta... ale kazałam mu pokazać mi jak się go wyciąga :)

 

Kestrel, no ba :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, oby ;)

Zresztą ja zawsze mówię, co nas nie zabije to nas wzmocni ;)

Bagatelizuje,tortury osłabiają i łamią psychikę,często też czynią kaleke z człowieka D:

Mina przeciwpiechotna odrywająca kończyny,o ile przeżyjemy,robi z człowieka inwalide,też nas nie wzmacnia D:

 

-- 24 kwi 2014, 19:12 --

 

Aranjani, indeed D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×