Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

monmaria, siemanko :)

 

czekam sobie na wyjscie na parking, kurcze nie wiem czy nie wroce do takiego alkoholo imprezowego trybu zycia jak wiodlem kiedys. Ciagnie mnie do tego.

Kurcze kazdego dnia byla jakas knajpa, muza, piwo, panienki. A teraz żyje jak asceta. Juz od roku nie wypilem grama alkoholu. A ja bym sie chcial napic piwa jak dawniej.

 

-- 23 kwi 2014, 21:52 --

 

cyklopka, a jaki masz tryb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czarnobiała mery, eeeej to chyba dobrze :great:

 

wieslawpas, no już od dłuższego czasu (chyba końca studiów) było tak, że wieczorem wydawało mi się, że chcę/powinnam coś jeszcze robić, więc nie czułam się śpiąca, a bez względu na to o której poszłam spać (23, 1, 2, 5...) i tak czułam się wyspana dopiero koło 10-11, wcześniej tylko wybudzanie się do stanu półprzytomnego i przysypianie. A potem straszne wyrzuty sumienia, że praktycznie pół dnia stracone, bo nic nie mogę pożytecznego zrobić przed południem, kiedy właśnie człowiek jest bardziej świeży i efektywny... i tak w kółko.

 

Natomiast dzisiaj się czuję inaczej, więc może o coś chodzi... :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, no to masz jeszcze o parę godzin gorzej niż ja :? Ale ja wierzę, że kiedyś będę wstawać rano pełna energii i "robić rzeczy". Nie wiem jeszcze jak do tego dojdę, ale resztki nadziei zostały.

 

monmaria, a ciasta to na śniadanie do kawusi :105: Nawet pomimo tego, że jak zaśpię to prawie nigdy nie mam apetytu... ale co sernik to sernik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej:) dawno mnie nie bylo ale to dlatego ze staram sie jak najmniej myslec o nerwicy, ciagle spacerujemy z mala po placykach i powiem ze lepiej sie czuje... juz przynajmniej te mysli mnie tak nie przesladuja i sie nie boje:) oby do przodu i jakos to bedzie... zmykam spac bo zmeczona strasznie.... :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×