Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica lękowa - Co zrobić? Moja historia część 1, zamknięta


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o bóle głowy to jeszcze taki mały dodatek niektórzy ludzie są wrażliwi na różnego rodzaju negatywne promieniowanie, cieki wodne itp.warto sprawdzić mieszkanie i miejsce w którym śpisz no i więcej tlenu! sport na świeżym powietrzu działa cuda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys odczuwałam silny ból (jakby ktos ściskał mi głowe ) przy wstawaniu z pozycji siedzacej.. juz chciałam z tym leciec do lekarza, byłam pewna ze cos mi jest bo jak zyje tak nigdy nie bolała mnie jeszcze głowa, ale kiedy to olałam samo przeszło. Trawło to 3 tygodnie. Teraz od 5 dni boli mnie głowa(silny ucisk na czoło)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez tak mam,że jak przestanę wnikać to nawet nie wiem kiedy przestaje boleć i mam spokój na kilka dni a ostatnio to nawet ponad miesiąc,tylko jest problem bo jak mnie nie boli to sie zastanawiam co jest skoro nie boli?i odrazu się boję że jednak bolało tylko teraz tego nie pamiętam.

Jestem psychiczna,wiem,albo napradę mam to raczysko :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

olu napisałas ze Twoj partner tez choruje na nerwice. Powiedz jesli mozesz czy taki związek jest łatwiejszy niz związek ze zdrowym partnerem??

Roccola wiesz to nie ma znaczenia czy partner ma nerwice czy nie.........dla mnie musi byc poprostu wrazliwym człowiekiem, a przede wszystkim przyjacielem:) w najgorszym momencie podczas mojej choroby był ze mna facet, ktory nie miał ze soba zadnych problemów emocjonalnych, a był dla mnie olbrzymim wsparciem i oparciem, mimo iż nie rozumiał do konca tej choroby:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc Z.panikujesz jakbyś miał raka mózgu.cieszcze sie że mam tu w koncu łodzianina.to tylko nerwica a nie aż nerwica.z tego da sie wyjsc. na czechosłowacką polecam kolezanka była ja nie .zadowolona.piszesz o tym jakby to był koniec świata.wiem że jesteś młody i masz tyle obaw ale nie ubolewaj tak nad sobą tylko weż sie za leczenie i trochę wiecej optymizmu.samo nie przejdzie .na pewno nie tobie z takim podejsciem pesymistycznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz juz wiem ze mam nerwice ciesze sie ze jest taka stronka jak ta....mam takie napady lekowe wydaje mi sie ze serce przestanie bic a kiedy indziej ze wyskoczy.Co ciekawe lek nasila sie kiedy klade reke na sercu.to jest okropne! szukalem wytlumaczenia dla kolatania serca,nerwowosci,panicznej nadpobudliwosci(latam jak szalony jestem komletnie nie ogarniety) myslalem ze to nadpobudliwosc tarczycy,ale czy mialbym wtedy takie leki??

 

Mialem taka sytuacje: siedze w pizzeri z dziewczyna,przy okazji szamania miala zrobic w lazience test ciazowy(2 tygodnie spoznial sie okres)....jemy pizze gadamy o tym i w pewnej chwili o malo nie udusilem sie kawalkiem pizzy,ogarnol mnie szal,mega panika,goraco,czulem sie jak bym mial zaraz zemdlec.....PRZEZ 3 MIESIACE NIE MOGLEM NIC JESC OPRUCZ JOGURTOW I KASZEK....(lekaz stwierdzil podraznienie gardla i zapalenie czegos tam..) OD TEJ PORY MAM DUZO CZESTSZE ATAKI PANIKI,ROZNE LEKI...Minol rok a ja nadal jem z problemem,czasami wogule nie chce nic przejsc mi przez gardlo...schudlem jakies 10 kilo....

dzieje sie ze mna tragedia !!!!!!! chyba zrobie badania wykluczajace jakies dysfunkcje i pojde do psychologa,ale musze sie przelamac.... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×