Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, no tak wiem ja mam przemyślane od długiego czasu co bym chciała ale jeszcze nie przegadałam tego z nikim kto robi tatuaże jak by to u mnie wyszło

 

Little Red Fox, ja chciałabym mieć jeden jak na razie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie myślę, że nie wygląda to bardzo bardzo wulgarnie, ale klientom może rzucić się w oczy :roll:

ale... aj tam aj tam, powinno się stawiać na oryginalnych pracowników, a nie wyglądać przy okazji jak szare myszki z banku :pirate:

 

large.jpg

 

Kestrel, ja za swój zapłaciłam jedynie za materiały, bo robiłam po znajomości, koleżanka pracuje teraz w jednym z krakowskich salonów i się ceni, a jeszcze kilka lat temu była niczym nieoszlifowany diament i nieodkryty talent :D :D

Mushroom, ja póki co nie mam pomysłu :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel, np Enzo i/lub Karol Rybakowski, Timur, Igor Igoryoshi, Kosa, Jarek Baka i jeszcze kilku innych ale nie potrafię sobie przypomnieć :why: Musk już nie pracuje dzisiaj :smile:

Z tych bardziej ekstremalnych na pewno Benjamin Laukis o ile będzie na jakimś konwencie i nie kosztuje majątek.

Ps zamówiłem sobie dzisiaj książkę - http://www.wydawnictwoumk.pl/prod_74400_Gry_z_tozsamoscia._Tatuowanie_ciala_w_indywidualizujacym_sie.html :yeah: can't wait

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benjamin Laukis

Gość pomykający z Rolkiem submarinerem na ręce tani nie będzie =D...

 

Ja obecnie nie wiem...Leszek Jasina (gonzo tattoo),Enzo,Sebastian Żmijewski,chyba ktoś z tej trójki,ale kto nie wiem .

Prykas raczej nie.

Ale to do listopada conajmniej czas na pomyślenie,po zdecydowaniu się gdzie,jeszcze nazbieranie kasy,z te 5-7k...końcówka przyszłego roku jakby dobrze poszło,to będzie można zacząć dopiero coś D:.

A literatura wygląda ciekawie =D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×