Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ma się miłości do samego siebie, i czyjejś miłości to jest się samotnym.. a więc jestem.

Zawsze możesz to zmienić jeżeli tylko zechcesz.

 

ze zmienianiem swego życia może być różnie. ja bardzo długo szukałem dziewczyny i bez efektów.

podobnie było z pracą.

 

nie zawsze los nam sprzyja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma się miłości do samego siebie, i czyjejś miłości to jest się samotnym.. a więc jestem.

Zawsze możesz to zmienić jeżeli tylko zechcesz.

Dziewczyna się ze mną rozstała, a jak jej mówiłem że mam depresję i nerwicę, to mówiła że sobie to wmawiam tylko.. Zależy mi ciągle ale chyba nie jest mi dane z Nią być. Innej nie chcę szukać, żeby tylko odreagować..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma się miłości do samego siebie, i czyjejś miłości to jest się samotnym.. a więc jestem.

Zawsze możesz to zmienić jeżeli tylko zechcesz.

Dziewczyna się ze mną rozstała, a jak jej mówiłem że mam depresję i nerwicę, to mówiła że sobie to wmawiam tylko.. Zależy mi ciągle ale chyba nie jest mi dane z Nią być. Innej nie chcę szukać, żeby tylko odreagować..

Teraz zajmij się swoim zdrowiem to jest najważniejsze pózniej ukladaniem sobie życia.

 

-- 21 kwi 2014, 13:04 --

 

Im bardziej pozytywne było moje nastawienie tym gorsze efekty. u mnie we wszystkich obszarach tak jest.

 

Dopiero jak jestem obojętny to jest trochę lepiej

Mylisz się może Ci się wydaje że masz dobre nastawienie ,a podświadomie oczekujesz porazki nie raz nie zdajemy sobie sprawy z tego co kryje nasza podświadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze zmienianiem swego życia może być różnie. ja bardzo długo szukałem dziewczyny i bez efektów.

podobnie było z pracą.

 

nie zawsze los nam sprzyja

 

 

Tomku, masz potencjał, wrażliwość, wszystkie cechy dobrego człowieka tylko na razie nie odkryłeś swojej drogi, która przyniesie Ci radość i wytchnienie. Los wszystkim sprzyja tylko czasami musimy mu pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie bajką nie jest,owszem,jeśli na czymś nam zależy trzeba walczyć o to do samego końca,po kres sił,ile tylko możemy,a czasem nawet i ponad limit...Ale nawet to nie zawsze gwarantuje sukces,nie mówię też by nic zupełnie nie robić,bo to też o kant dupę rozbić,ale ryzyko porażki,jest,było i będzie zawsze,i czasem nawet najlepsze nastawienie nie musi zwiastować sukcesu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie nie jest życiu równe i wiele osób po prostu jest skazanych na wiecznego pecha znam to po swoim przykładzie. Wiele razy próbowałem i zawsze było bez efektu po czasie zaakceptowałem taki stan rzeczy ale nie ukrywam boli mnie trochę ta samotność czasem chciałbym się na kogoś wkurzyć, z kimś porozmawiać ale niestety nie mam z kim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze zmienianiem swego życia może być różnie. ja bardzo długo szukałem dziewczyny i bez efektów.

podobnie było z pracą.

 

nie zawsze los nam sprzyja

 

 

Tomku, masz potencjał, wrażliwość, wszystkie cechy dobrego człowieka tylko na razie nie odkryłeś swojej drogi, która przyniesie Ci radość i wytchnienie. Los wszystkim sprzyja tylko czasami musimy mu pomóc.

 

Nie wszystkim los sprzyja, niestety. gdyby tak było to nie byłoby tyle cierpienia na świecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie nie jest życiu równe i wiele osób po prostu jest skazanych na wiecznego pecha znam to po swoim przykładzie. Wiele razy próbowałem i zawsze było bez efektu po czasie zaakceptowałem taki stan rzeczy ale nie ukrywam boli mnie trochę ta samotność czasem chciałbym się na kogoś wkurzyć, z kimś porozmawiać ale niestety nie mam z kim...

''Skazanych na wiecznego pecha'' ?można to i pechem tłumaczyć raczej nie ma to z nim nic wspólnego

a raczej z własną samooceną ,to przekłada się na wszystko.

jetodik Miłość do samego siebie to nic innego jak zdrowy egoizm. Miłość do samego siebie to szacunek do własnej osoby i pragnienie szeroko pojętego dobra. To samoakceptacja, wiara we własne siły i zdolność radowania się swoim życiem – czyli podstawowe potrzeby każdego człowieka. Dojrzale pokochać siebie to zatem nie to samo, co zaakceptować siebie takim, jakim się jest. Ani nabranie lepszego mniemania o sobie samym. Aby pokochać siebie, musisz stale myśleć o sobie pozytywnie. Także wtedy, gdy nie możesz zaakceptować niektórych swoich cech i zachowań. Jeśli wiesz, że coś ci się w sobie nie podoba, to spróbuj to zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×