Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

To ja mam tak samo , wyglądam na 18 lat i właśnie takie młode szczawie się zalecają :bezradny:

rozumiem że to wkurzające musi być ale i tak po pierwsze na 100% jest Ci miło że facetom się podobasz (nawet takim) a po drugie to mała cena za wyglądanie młodo.

 

Ja tam bym się nie obraził jakby mnie 50tki podrywały, olać nie problem a zawsze ego fajnie połaskotane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w wieku 14 lat jak kupowałem alko (dla kolegów z klasy bo sam nie piłem) to nikt mnie się nie pytał o dowód, zresztą nigdy mnie się nikt nie pytał zawsze wyglądałem na dużo starszego w wieku 17 lat dawano mi 25 ale umysłowo zawsze do tyłu byłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Variable, pamiętam Cie jak przez mgłę, ale na pełnoletnią raczej wyglądasz, może nie jakoś dawno temu ale jednak. Ale ja miałem taką sytuację że dziewczynie która miała jak się okazało 17-ście dawałem 35 tak posunięta w wieku wyglądała a raczej megaztapetowana była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój raczej nie ogarniętego , nie wyglądasz na 33 lata :) , dałabym Ci co najwyżej 28

 

-- 20 kwi 2014, 20:22 --

 

Variable, Ale co mniej ? mój mózg ? jeszcze mniej , 15 ? omg to poziom gimbazy :hide: no masz Ci los , muszę napisać do bravo czy mam ciąże w kolanie :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój raczej nie ogarniętego , nie wyglądasz na 33 lata :) , dałabym Ci co najwyżej 28

Wiem :) zawsze młodo wyglądałem a nawet bardzo młodo jak na swój wiek, i o ile jako nastolatek mi to przeszkadzało to teraz jestem z tego bardzo zadowolony. Ludzie mi dają minimum -5 lat, a czasem nawet -10 :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×