Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

macieywwa, i dlatego nie mam szans na faceta w swoim wieku lub starszego, bo jeżeli już jakiś się mną zainteresuje, to jest kilka lat młodszy :pirate:

no doooobra, niech będzie pesto, ale bez żadnych pestek czy orzechów!

masz, masz może na początku znajomosci zamiast patrzeć w metryke zacznij patrzec na to kim jest ten mężczyzna, co sobą reprezentuje i raczej najważniejsze czy jest perspektywiczny/cokolwiek to znaczy według Ciebie/...młodszy facet o 2-3 lata w Twoim przypadku to żadna tragedia :D

pesto jest tylko z orzeszkami pini, ser tez tam masz wiec zaakceptujesz kolacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, dlaczego?

macieywwa, nie patrzę w metrykę na początku znajomości (wiek wychodzi później), ale związek z chłopakiem, który niedawno skończył liceum jakoś mnie nie rajcuje.

Poproszę bez orzeszków!!!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, nie mow o swietach bo juz mnie trafia :D Dzis nie majac wyboru wlaczylam pralke i dowiedzialam sie o sobie nowej rzeczy, a mianowicie, ze Boga w sercu nie mam :mrgreen:

 

-- 20 kwi 2014, 19:57 --

 

magnolia84, to mna tylko ci drudzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, Recepcja jest od wszystkiego, a reszta od niczego. Liczymy, że to się zmieni jak przyleci właściciel i zrobi generalne porządki

 

 

to tak samo jak pracowałam w jednej z firm w branży medycyny estetycznej , byłam asystentem medycznym , ale zajmowałam się recepcją (odbieranie telefonów , umawianie na wizyty , przeprowadzanie wywiadów ) nosiwodą , znieczulałam ludzi na botoks , sprzątaczką , pełen pakiet , a jak coś było źle to mi się dostawało :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, dlaczego?

macieywwa, nie patrzę w metrykę na początku znajomości (wiek wychodzi później), ale związek z chłopakiem, który niedawno skończył liceum jakoś mnie nie rajcuje.

Poproszę bez orzeszków!!!! :evil:

nie mówimy o takiej różnicy wieku, maturzysta to troszkę przegięcie, dobry moze byc jesli masz ochote na przygodę ale nie związek...

 

masz bez orzeszków i z podwójnym parmigiano reggiano ale to już nie pesto /bez marudzenia bo za chwile sie rozmyśle i dostaniesz aglio olio i wtedy będzie dopiero bol dupy/ :D

ale najebaliscie nie mogłem wysłac posta :twisted:

koorva no nie moge nadal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×