Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Faraway, :lol: a ja zaczynam trochę czuć święta, bo nie czułam wcale. Dzisiaj wieczorem będę kroić z mamą sałatkę, jutro postaram się trzymać i mieć dobry nastrój (na ile to możliwe), żeby miło spędzić dzień, w poniedziałek zacznę pakowanie do szpitala i nie wychodzę z domu :mrgreen: a we wtorek na 8:00 mam być w szpitalu... Mam takie mieszane uczucia co do tego szpitala, mam nadzieję też, że nie będą mnie tam trzymali na depresję wyjątkowo długo. Ładna pogoda dzisiaj jest, może przejdę się z moim A. na spacer jakiś, będę korzystała jeszcze z wolności i możliwości wyjścia na dwór, bo w szpitalu to już jest zupełnie inna bajka. I jeszcze trochę posiedzę z wami ;) bo nie zabieram ze sobą lapka, i nie będę miała dostępu do internetu ale jakoś przez Kasię, Płatka i Ahmę, będę dawała znać,że żyję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, Cześć, i co tam słychać??? Mam nadzieję,że nie jedziesz do szpitala na święta???

Cześć. Latam od okna do okna, ale do szpitala nie dam się zabrać, ani na święta, ani po świętach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, To jest dosyć długo, czy Ty tyle wytrzymasz??? Dzisiaj jest dopiero 19...żeby nie było gorzej. Czemu nie chcesz jechać do szpitala po świętach???

Muszę wytrzymać. A do szpitala nie chcę jechać bo byłem dwa razy i bardzo mi się tam nie podobało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, Ja teraz jadę 2 raz do szpitala z nadzieją,że szybko mnie wypiszą a jak nie to wypisze się sama, też nie lubię szpitali ale czasami trzeba jak nic nie pomaga... A masz dosyć długi ten termin do lekarza a nie czujesz się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, Ja teraz jadę 2 raz do szpitala z nadzieją,że szybko mnie wypiszą a jak nie to wypisze się sama, też nie lubię szpitali ale czasami trzeba jak nic nie pomaga... A masz dosyć długi ten termin do lekarza a nie czujesz się dobrze.

Prawdopodobnie pani doktor też będzie chciała mnie zamknąć w szpitalu. Ale ja naprawdę nie chcę tam iść. Z resztą mój stan nie zagraża mojemu życiu, więc nie potrzebuję hospitalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, No tak, nie zagraża ale Ty się nie czujesz dobrze a leki nie pomagają a w takim przypadku też można jechać do szpitala, na ustawienie leków....to wiem od mojej terapeutki i lekarza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, Tylko, żebyś dał radę, trzymam kciuki :great: Chyba, że jak będziesz bardzo źle się czuł to pomyśl,żeby pójść chociaż raz do innego lekarza, jak Twoja jest na urlopie opowiedz wszystko może Ci coś poradzi. Ja bym tak zrobiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auman, Tylko, żebyś dał radę, trzymam kciuki :great: Chyba, że jak będziesz bardzo źle się czuł to pomyśl,żeby pójść chociaż raz do innego lekarza, jak Twoja jest na urlopie opowiedz wszystko może Ci coś poradzi. Ja bym tak zrobiła

Rozmawiałem z rodzicami na temat wizyty u innego lekarza. Niestety się nie zgodzili. Uciekam ścierać marchewkę. Na razie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna pogoda dzisiaj, słonecznie, cieplutko. Przeszłam się trochę na spacer z moim. Zjedliśmy lody i wróciliśmy do domku. Ja też nie jestem specjalnie pochłonięta świątecznymi sprawami, wieczorem będę tylko robiła z sałatkę z mamą. Nie mam na nic ochoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×