Skocz do zawartości
Nerwica.com

fatalne pierwsze wrażenie


traqx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dość nietypowy problem i z chęcią bym posłuchała, co o tym sądzi ktoś z boku ;) No więc zostałam obdarzona dość uciążliwą urodą. Nie, nie jestem brzydka. Chodzi raczej o wrażenie, jakie daje całokształt. Mam czarne włosy, "kocie" oczy, bardzo ciemną oprawę oczu (w tym wydatne i wyraźnie zarysowane brwi) i ogólnie dość wyraziste rysy twarzy. Do tego jestem całkiem wysoka i mam bardzo głęboki, niski głos (ale nie brzmiący męsko :lol: ). Ciągle słyszę, że sprawiam wrażenie osoby strasznie nieprzystępnej i zimnej. Często mam wrażenie, że nowo poznani ludzie czują się przy mnie strasznie niezręcznie. Choćbym nie wiem jak się starała, to i tak sprawiam takie pierwsze wrażenie, a nie inne. Strasznie to uciążliwe :-| Ostatnio aż specjalnie rozjaśniłam trochę włosy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

traqx, wiele małych, drobnych wyglądających jak baranki osób, których nikt nie traktuje poważnie tylko by pogłowie głaskał, bardzo Ci zazdrości :D Z takiej urody można zrobić niezły atut, pewność siebie i dominacja to cechy troche odstraszające ale jednocześnie pociągające.

A co ze stylem ubierania? Nosisz jakieś ciepłe kolory, które trochę by kontrastowały z Twoją urodą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×