Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ahma, hej Asiu :**** nie bardzo cały czas dół, wczoraj przepłakałam całe popołudnie :((( a Ty jak się trzymasz???

 

Anna Maria, ja to już chyba wszystko mam co możliwe, po wyjściu ze szpitala zobaczę co mi tam napiszą i co stwierdzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, nie wiem właśnie, ale nie brałam tych leków przeciez długo , tylko 10 dni

wiem,że jak odstawiam ketrel t jest BARDZO ŹLE ZE MNĄ..

 

 

Anna Maria, mi potrzebna jest prawidłowa diagnoza na 7f a poza tym to mnie nie obchodzi jaka diagnoza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, nie wiem sama, może to, że tak się czujesz to jednak mają wpływ tamte leki, które brałaś? bo miałaś je chyba w dużych dawkach, nie? I po odstawieniu może tak się dzieje jak opisujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochane :papa::papa: :***************** wrocialm z marketu z zakupow swiatecznych , jeszcze jutro druga tura.

Tlum ludzi , zakupy zrobilam w miare spokojnie ale juz przy kasie nogi mi oslably , zrobilo mi sie duszno , roztrzeslam sie i lęki mnie dopadly i juz mi sie plakac chce .

 

Mnie po wszytskich a ntydepresantach sie kreci w glowie. :bezradny::bezradny: dlatego ich niecierpie :hide:

 

Niech te swieta juz mina .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, hej :***** matko, ja wcale nie mam siły iść na jakieś zakupy świąteczne :cry:

 

Ahma, no tak będzie najlepiej, bo jednak nie wiadomo co się dzieje, lepiej sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, :*********** ja juz dzis tez nie mam sil a tu jutro musze isc znow bo nie dam rady przytachac wszytskiego naraz. Wedlinke juz kupilam zafoliowala mi paniw miesnym.Mam juz miesko ---karczek do upieczenia na swieta , majonez , chrzan , zurek wiejski w butli , ziemniaczki brakuje jajek , kielbaski bialej... no i skladnikow na salatke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×