Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Faraway, ja mam w nocy dziwne zdarzenia, mówię coś czego moja mama nie rozumie i ciężko jest mnie wybudzić podobno a jak mnie wybudziła i mówiła do mnie nie mogłam się wcale do niej odezwać, jakbym nie miała głosu, budze się spocona i wystraszona, tego się nie da wytrzymać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anel92, to ja w szpitalu nie byłam i nie zamierzam być, aż tak źle ze mną nie jest na szczęście, teraz mam dobre leki i czuje się po nich okej, tylko praca mnie dobija bo matoły same te wspolpracownice

 

-- 17 kwi 2014, 08:31 --

 

nic uciekam do tej roboty chorej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, hej :**** u mnie też słoneczko świeci, tylko nie wiem czy ciepło czy zimno na dworze. A ja się czuje kiepsko, tzn cały czas dół mnie trzyma i nic nie pomaga, wczoraj popołudnie przepłakałam, nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić wzięłam zomiren chociaż boję się tego leku i potem przysnęłam. Dzisiaj będę rozmawiała ze swoją terapuetką nie wiem może mnie trochę podniesie na duchu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, :***** to jest jakaś paskudna depresja, żeby aż tak strasznie męczyło to wszystko, sama siebie karzę za złe zachowanie (według mojego sumienia), mam potworne poczucie winy, wyrzuty sumienia,że jestem taka, że nie umiem wziąć życia w swoje ręce, że coś nie tak zrobiłam, powiedziałam, ciągle jest to samo, niech w końcu jakieś leki dobrze zadziałają, bo w moim stanie sama rozmowa z terapeutą mi nie pomaga, bo nie wierzę w to co mówi, że nic złego nie zrobiłam, albo, że nikt nie jest przeciwko mnie, nie jest w stanie mi tego wytłumaczyć

 

-- 17 kwi 2014, 09:18 --

 

LATEK1962, tak, powiedzieli mi,że on szybko uzależnia i nie chcę go brać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×